Bu nasıl bir gaftır sayın Kılıçdaroğlu
Ali Arıcı

Bu nasıl bir gaftır sayın Kılıçdaroğlu

Bu içerik 308 kez okundu.
Reklam

Benim güzel Ülkemin güzel insanları artık konuşurken kendilerini öyle bir kaptırıyorlar ki! Ne konuştuklarının farkındalar  yada  adam sende neler unutulmadı ki bu Ülkede diyorlar. Orada durun işte! Bu seçmen hiç bir şeyi unutmadı unutmayacakta. Sandık bunun en güzel göstergesi olmuyor mu ?

 

Ülkemizin muhalefet partisi Genel Başkanı büyük bir gafa imzasını attı. Siz bu  Ülkenin manevi değerlerine bu şekilde hitap edemessiniz. Hem Ülkenin Cumhurbaşkanını  eleştirme cüretinde bulunacak ona muhalefette bulunacaksınız. Ardında  kendi partinizin çok  cesaretli olduğunu vurgu yaparken Allahtan korkmadığınızı söyleyecek kadar büyük bir gaf ' a imza atacaksınız. Yapmayın Allah aşkına  her ne olursa olsun  dinine uzatılan her bireye tepkisini koymayı bilen insanların bir arada yaşadığı  topluluğa hitap ederken iki kere düşüneceksiniz. Siz Allahtan korkmuyorsanız eğer yapacaklarınıza  kim inanır. Hani sizin meşhur bir söyleviniz var. Tüyü bitmemiş yetimin hakkını kimseye yedirmem diyorsunuz ya! Eee şimdi sorarlar adama;  partinizin grup toplantısında   muhalifliğinizi yerine getiren konuşmalar yaparken Allahtan korkmayan biz cesaret ederiz bazı konulara diyeceksiniz.

 

İnanın anlamakta bayağı zorlandım. Hani bu gaf ' ı bir vatandaş yapsa derim ki dili sürçtü. Ama bunu Ülkeye mal olmuş Atatürk ' ün partisinin lideri yaparsa kusura bakmayın  düşünürüm, düşünür insanlar. Sözüm meclisten dışarı beyler. Kitlelere hitap ediyorsanız söylevlerinize çok dikkat etmek zorundasınız. Çünkü ! İnsanların yaptıkları yapacaklarının her zaman teminatıdır. Umarım Sayın Kılıçdaroğlu en kısa zamanda yaptığı gaftan dolayı Ulusuna gerekli açıklamada bulunur diyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!