Abdullah Gül tehdit edildi

Fethullahçı Terör Örgütü mensubu, Tayvan imamı Hüseyin Kızmaz, Abdullah Gül’ü yurt dışı ziyaretinde, tuzlu kahve ile ölüm tehtidinde bulundu.

Abdullah Gül tehdit edildi
Abdullah Gül tehdit edildi Admin
Bu içerik 574 kez okundu.

Fethullahçı Terör Örgütü mensubu, Tayvan imamı Hüseyin Kızmaz, Abdullah Gül’ü yurt dışı ziyaretinde, tuzlu kahve ile ölüm tehtidinde bulundu. İşadamı İsrafil Çimen, 2009 yılında Çin Halk Cumhuriyeti’ne ziyarete giden Abdullah Gül’ü, Fethullahçı terör örgütünün tehdit ettiğini söyledi. Fethullahçı Terör Örgütü’ne yakın bir kurumun açılışına davet edilen fakat yoğun gündeminden dolayı gidemeyeceğini söyleyen Gül’ü hedef konumuna getirdikleri ifade etti. Çimen, Hüseyin Kızmaz’ın bu yaşananları her yerde söylediğini ve bu amaçla insanları korkutmaya çalıştığını ifade etti. Bu olayı bizzat Hüseyin Kızmaz’dan dinlediğini söyleyen Çimen, hayretlere düştüğünü ifade etti. Biz Abdullah Gül’ün kahvesine tuz atarak, istersek sizi istediğimiz zaman öldürebiliriz mesajını verdik dedi. O da bu mesajı anladı. 

Önceki günlerde Türkiye’ye gelen Hüseyin Kızmaz, attığı mailden dolayı Çimen’i şikâyet etmişti. Çimen’in ise, Kızmaz’dan şikâyetçi olması üzerine, yurt dışına kaçmıştı.

Editör:Sezer Çağrı


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!