Altan'a bir kötü haber daha mahkemeden flaş karar

Anayasa Mahkemesi'nin hakkında 'hak ihlali' kararı verdiği Mehmet Altan'ın tahliye kararının İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nin tahliye talebini reddetmesinin ardından 14. Ağır Ceza Mahkemesine yapılan tahliye talebi de reddedildi

Altan'a bir kötü haber daha mahkemeden flaş karar
Altan'a bir kötü haber daha mahkemeden flaş karar hande
Bu içerik 749 kez okundu.

Anayasa Mahkemesi'nin hakkında 'hak ihlali' kararı verdiği Mehmet Altan'ın tahliye kararının İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nin tahliye talebini reddetmesinin ardından 14. Ağır Ceza Mahkemesine yapılan tahliye talebi de reddedildi.


FETÖ üyesi olduğu gerekçesiyle tutuklanan sözde gazeteci Mehmet Altan hakkında Anayasa Mahkemesi'nin verdiği skandal tahliye kararına ilişkin yapılan itiraza üst mahkeme de ret kararı vererek Altan'ın tutukluluğunun devamına hükmetti.

Anayasa Mahkemesi'nin hak ihlali kararı sonrasında İstanbul 26. Ağır Ceza Mahkemesi FETÖ'den tutuklu Mehmet Altan'ın tahliye talebini reddetmişti.

ÜST MAHKEME DE TAHLİYE TALEBİNE RET KARARI VERDİ: Avukatlarının üst mahkeme olan İstanbul 27. Ağır Ceza Mahkemesi'ne yaptığı itiraz başvurusu da sonuçlanmıştı. Üst mahkeme de itirazı reddetti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!