Adobe After Effects'in tam olarak ne işe yarar

Adobe After Effects'in tam olarak ne işe yaradığı ve benzeri video düzenlemek için kullanılan uygulamaların ne tür farklılıklar gösterdiği konusunda pek çok kullanıcının net bir fikri yoktur.

Adobe After Effects'in tam olarak ne işe yarar
Adobe After Effects'in tam olarak ne işe yarar Admin
Bu içerik 867 kez okundu.

Adobe After Effects'in tam olarak ne işe yaradığı ve benzeri video düzenlemek için kullanılan uygulamaların ne tür farklılıklar gösterdiği konusunda pek çok kullanıcının net bir fikri yoktur. İlk bakışta After Effects, Premiere ile aynı tür fonksiyonlar sunuyor gibi gözüksede aslında pek çok özellikleri; filtreleri ve efektleri daha bir çok şeyi aynıdır. Kursun başlangıç aşamasında After Effects ile çalışmanın kurallar ve temelleri hakkında bilgi sahibi olacağız. Menü yerleşimleri, menü öğelerini ve arayüz hakkında bilgiler edineceğiz.

 Farklı kaynaklardan materyallerle çalışma ve materyal ekleme metodlarını öğreneceğiz. Ayrıca zaman ve mekan çizelgesindeki seviyelerle nasıl çalışacağımızı ve bir hikaye yaratmak için düzenlemeye ve efekt eklemeye nasıl yol alacağımızıda  öğreneceğiz. Sonunda, size After Effects'e başlamanın temelini öğretecek tamamlanmış bir ticari reklam ile sonlandıracağız. Bu dersleri takip ederken ve sizlere kaliteli bilgi verecek bir proje inşa ederken, ihtiyacınız olan asıl güç öğrendiğiniz teknikleri biliyor olmanız ve bu teknikleri farklı yerlerde farklı şekilde uygulayabiliyor olmanızdadır. Bu şekilde, her bir seviye sonunda bir kademe daha ilerlemiş olursunuz. Her seviye sonundaki projeler sizleri, öğrendiğiniz bilgiler ve deneyimler farklı durumlara entegre edebilmeniz konusunda yardımcı olacaktır. After Effects kursunun amacı, bazı pratik ve kolay yol gösterici aktivitelerle yazılımın çekirdek özelliklerini sizlere öğretmektir.

 Programı öğrenmeniz açısından faydalı olacak basit animasyonlarla başladığımız bu dersler, zaman ilerledikçe yazıya animasyon verme, 3D dünya yaratma, hareket izleme ve sabitleme öğretimi şeklinde devam edecektir. En son proje ise, önceki derslerde öğrendiğiniz bilgiler ve deneyimler ışığında birden fazla yeteneği kombin ederek bir televizyon programı için tüm bir paket yaratma konusundaki fikirlerinizi açığa çıkarma niteliğindeki bir proje ve program akışı olma niteliğindedir. Motion graphics ya da görsel efektlere tanıdık olmayan öğrenciler ya da başlangıç seviyesindeki kullanıcılar After Effects kursu katılabilir. Ya da sadece yeteri kadar öğrenmek isteyen video yapımcıları ya da internet geliştiriciler dersleri takip edebilir. After Effects, ürünlerinizin ve sunumlarınızın kalitesini artırmanızda gereken bütün bilgilere yardımcı olur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!