Işıl Alben Konusunda Kötü Bir Haber verildi

Sakatlık yaşıyor olması nedeni ile ile cumartesi günü gerçekleşmiş olan Estonya maçı kapsamında forma giyememiş durumdaki milli kadın basketbolcumuz, 15 Kasım tarihindeki Polonya maçının kadrosu içerisinde de hiç bir şekilde yer alamayacak.

Işıl Alben Konusunda Kötü Bir Haber verildi
Işıl Alben Konusunda Kötü Bir Haber verildi Admin
Bu içerik 251 kez okundu.

A Milli Kadın Basketbol Takımının içinde sakatlığının hala sürdüğü belirtilen Işıl Alben, 2019 Avrupa Şampiyonasının Elemeleri dahilinde 15 Kasım Çarşamba gününde Polonya ile gerçekleştirilecek maçın kadrosundan da çıkartıldı.

 

Türkiye Basketbol Federasyonu'nun tarafından gerçekleştirilen resmi açıklamanın içerisinde ise, sakatlığı sebebi ile 11 Kasım Cumartesi gününde Estonya'nın karşısında forma giyememiş olan Işıl Alben'in durumunun yeniden gözden geçirilmiş olduğu ve de Polonya maçının kadrosundan da çıkartılmış olduğu açık bir şekilde ifade edildi.

 

Açıklama içerisinde, konuya yönelik olarak A Milli Kadın Basketbol Takımı'nın Menajeri görevinde bulunan Zeynep Gül Ene'nin; ''Sporcularımızdan Işıl Alben'in, Türkiye Basketbol Federasyonu'nun Sağlık Kurulu'nun dün vermiş olduğu rapor sonucuna bakarak 15 Kasım Çarşamba gününde gerçekleşecek olan Polonya karşılaşmasında da kadrodan çıkartılacak olması konusunda bir karar verilmiştir. Işıl ayrıca, 11 Kasım Cumartesi günü oynamış olduğumuz  Piabet Estonya maçında da sağlık kurulunun vermiş olduğu rapor sonucuna bakarak kadro içerisinde yer almadı. Başarılı  durumda bulunan oyuncumuza geçmiş olsun dileklerimi iletir, bir an önce yeniden parkelerde görmeyi de temenni ederiz.'' şeklindeki ifadelerine açık bir şekilde yer verildi.

 

kaynak :  Bahis siteleri

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!