2017 Ev Dekorasyonu Trendi: Lastikli Halı Örtüsü

Halı örtüsü, 2017 yılını ortalamışken ev dekorasyonu için büyük çıkış yapmış ve her üç evden birine girmeyi başarmış bir ürün.

2017 Ev Dekorasyonu Trendi: Lastikli Halı Örtüsü
2017 Ev Dekorasyonu Trendi: Lastikli Halı Örtüsü Sertaç Özdemir
Bu içerik 1281 kez okundu.

Güç geçtikce ev tekstili modası çeşitleniyor. Geçtiğimiz yıllarda evimizi dekor etmek için aldığımız malzemeler şimdi eskimiş durumda. Sürekli gelişen tekstil sektörü beraberinde yenilikçi ürünleride getirdi. Bu ürünlerden birisi ise halı örtüsü. Lastikli olan halı örtüleri, ilk bilinen savan modelinden farklı olarak karşımıza çıkmaktadır. İlk halı örtüleri halının üzerine serilen bir örtüden ibaretken günümüzde lastikli olup yeni halıyı tam çevrelemekte ve böylece yeni bir halı gibi gözükmekte. Ev hanımlarının en çok şikayet ettiği bir konu olan halı yıkamaya çözüm getireceği düşünülüyor. Yıkanabilir halı örtüsü halınızın üstündeyken pratik bir şekilde çıkardığınız çamaşır makinesine atabilirsiniz. Böylece halınız kirlenmemiş olur. Bu durum halı yıkama sektörünü olumsuz etkileyecek gibi gözüküyor. Halı örtüsü sektöre gelişirken hayatımıza üç boyutlu halı örtüsü girdi. Evinizin ortasında derin bir kuyu olduğunu hayal edebiliyor musunuz? Artık edebilirsiniz. 2017 yılının ortalarında buda gerçekleşti. Dijital baskılı olan bu örtülerin üzerinde ki desen hayal gücünün sınırlarını zorluyor. Koyu bir taraftarsanız sizin içinde bir model mutlaka var. Ya da çocuğunuz evin içinde daha fazla vakit geçirsin istiyorsunuz. Yine baskılı halı örtüsü sayesinde bu mümkün olacaktır. Trafik desenli model ile halınızı bir yarış pistine çevirebilirsiniz. Size de bol gülücükler ve temiz bir halı kalır.

Bunca detaydan sonra bu ürünlerin fiyatlarından bahsetmek gerekirse bir halının üçte biri kadar ucuz olduğunu söyleyebiliriz. Bilindik markalardan bir halı aldığınızı düşünün. Aynı fiyatla evinizin tüm odasında ki halılar için halı örtüsü alabilirsiniz. Halının yumaş dokusundan vazgeçemiyor musunuz? Merak etmeyin bu ürünün üreticileri bunada çözüm getirmiş. Welsoft kumaş denilen dokulu toplanma yapmayan bir tür mevcut.  Bu kumaştan yapılan halı örtüleri klasik modeller olup evinizde gerçek bir halı gibi durup aynı zamanda dokusuda halıyı aratmayacaktır. İlerleyen tekstil sektörü karşımıza neler çıkartacak bilmiyoruz. Ancak bugün gelinen noktada bile ihtiyaçları fazlasıyla karşıladığını söyleyebiliriz. Bu ürünleri PASAJ Home internet sitesinde veya instagram sayfasında bulabilirsiniz. PASAJ Home markası aynı zamanda ilk halı örtüsü üreticisi olduğunu söylemeden bilgilendirme yazımızı bitirmeyelim. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!