İş Yönlendirmeli Eğitimlerin Başarılı Adresi: Kariyer Adam

İş yönlendirmeli eğitimler iş arayan bireyler için oldukça büyük bir fırsat haline geldi. Bu eğitimlere bireylerin gösterdiği talep her geçen gün artıyor. Bireyler iş yönlendirmeli eğitimler ile bir mesleki alanda kendilerini geliştirmiş oluyorlar. Mesleki alanda bilgi düzeylerini arttırarak iş veren firmaların belirlediği kriterlerdeki personellere dönüşüyorlar.

İş Yönlendirmeli Eğitimlerin Başarılı Adresi: Kariyer Adam
İş Yönlendirmeli Eğitimlerin Başarılı Adresi: Kariyer Adam Admin
Bu içerik 952 kez okundu.

 

 

İş başı eğitimler İŞKUR ile anlaşmalı olan özel istihdam ofisleri aracılığı ile veriliyor. Bu eğitim kurumları verdikleri eğitimden sonra anlaşmalı olduğu firmalara iş yönlendirmelerini yapıyor.

İŞKUR bünyesinde hizmet veren, özel bir istihdam ofisi olan  kariyer adam, 2010 yılından beri Türkiye’nin en kapsamlı uzaktan eğitim kurumu olarak hizmet vermektedir. Kariyer adam strateji ortaklarıyla uluslar arası alanda eğitimlerini sürdürmektedir.

 İnsan Kaynakları alanında uzaktan eğitim veren kariyer adam sektörde bu alana duyulan ihtiyacının her geçen gün artmasıyla bu alana yönelmiştir. Eğitimlerini sanal ortamda son teknoloji ve yazılımlar kullanarak öğrencilerine ulaştıran kariyer adam eğitimlerine katılım oldukça kolaydır.

İnsan Kaynakları eğitimi alan bireyler, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan sınava girerek geçerli notu almaları halinde İnsan Kaynakları eğitim sertifikasına sahip olurlar. Kariyeradam uzman eğitim danışmanlarıyla her aşamada öğrencilerinin yanında olur.

Anlaşmalı olduğu firmalara öğrencilerinin iş yönlendirmelerini yapan kariyer adam eğitim kurumunun bu alandaki başarısı adından sıkça söz edilmesine neden olmuştur. Kariyeradam iş yönlendirmeleri yapacağı kurumları büyük bir titizlikle seçer. Bu firmalar adını duyurmuş güçlü firmalardır. Kariyer adam yenilikleri ve sektör gelişmelerini takip ederek anlaşma yaptığı firma sayısını sürekli yeniler.

Kariyer adam şikayetlerle değil başarı ve kalite ile adından söz ettiren bir kurum olarak başarısını her geçen gün arttırmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!