Milli Savunma Üniversitesi başvuru işlemi başladı!

Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) başvuruları başladı. Subay ve astsubay olmak isteyen ve yaşları en fazla 21 olan gençlerin başvuruda bulunacağı Milli Savunma Üniversitesi Harp Okulu ve Astsubay Meslek Yüksekokulu müracaatları, 19 Nisan-25 Mayıs tarihleri arasında yapılacak.

Milli Savunma Üniversitesi başvuru işlemi başladı!
Milli Savunma Üniversitesi başvuru işlemi başladı! Admin
Bu içerik 759 kez okundu.

 

Milli Savunma Üniversitesi, bünyesinde faaliyet gösteren "hava, deniz ve kara kuvvet komutanlıklarına" "subay ve astsubay öğrenci alımı"na başlayacak. 19 Nisan 2017 itibariyle başvuruları kabul edecek olan Milli Savunma Üniversitesi, adaylardan Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) puanı isteyecek. subay ve astsubay olmak isteyen adaylar, Milli Savunma Üniversitesi bünyesindeki "kara, hava ve deniz harp okulları, sahil güvenlik komutanlığı ve astsubay meslek yüksek okullarına başvuru yapabilecekler.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK!

Subay ve astsubay olmak isteyen ve Milli Savunma Üniversitesi'nde okumak isteyen adaylar başvurularını nasıl yapılacak. Buna göre başvurular Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezinin resmi internet sitesi yerine Milli Savunma Üniversitesinin resmi internet sitesinden yapılacaktır.

Kaynak: http://www.kredihaber.net/milli-savunma-universitesi-basvurulari-basladi-19-nisan-2017/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!