EATALY SAHNESİNDE KEREMCEM İLE MÜZİĞE DOYUYORUZ!

Tutkunlarının yaşam alanına dönüşen gastronomi merkezi Eataly, gelenekselleşen Cuma konserleri kapsamında 31 Mart, Cuma günü özel bir Keremcem konserine ev sahipliği yapıyor. Dean Martin’in 50’li Yıllardaki efsanevi müzikal şovundan ilham alarak hazırlanan “ Keremcem That’s Amore” ünlü konuklarla dans, müzik ve eğlenceli sohbetlerin olacağı performansın biletleri Biletix’ten ve etkinlik günü Eataly’de kapıdan satın alınabiliyor.

EATALY SAHNESİNDE KEREMCEM İLE MÜZİĞE DOYUYORUZ!
EATALY SAHNESİNDE KEREMCEM İLE MÜZİĞE DOYUYORUZ! Admin
Bu içerik 2266 kez okundu.

Manifestosunda iyi yemeğin insanları birleştirdiğini vurgulayan, en kaliteli İtalyan yemeklerini yiyebileceğiniz, satın alabileceğiniz ve yedikleriniz hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz Eataly, gelenekselleşen Cuma konserlerine bir yenisini daha ekliyor. Eataly, yemeğe olan aşkını müziğe de yansıtmak üzere 31 Mart, Cuma günü pop müziğin başarılı ismi Keremcem’e ev sahipliği yapıyor.

 

Keremcem müzik kariyerine yeni bir soluk getirecek sıra dışı bir proje olan “Keremcem That’s Amore”, Amerikalı şarkıcı ve aktör Dean Martin’in 50’li yıllardaki efsanevi müzikal şovundan ilham alan, ünlü konuklarla dans, müzik ve eğlenceli sohbetlerin olacağı bir performans özelliğini taşıyor.

 

Keremcem’in 31 Mart, Cuma günü Eataly misafirleri için hazırladığı özel performansın yanı sıra Eataly’nin geceye özel hazırladığı menüsünün de eşlik edeceği konserin biletleri Biletix’te ve etkinlik günü Eataly’de kapıdan satın alınabiliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!