Kişiye Özel Tişört Tasarımı

Kişiye özel ne varsa aslında hepsi çok fazla dikkat çekmiştir ancak bu yazımda sizlere farklı bir konudan bahsetmek istiyorum. Konumuzun içeriği üzerinizdeki tişörtünüz çünkü bu tişörtü yeni baştan tasarlayabiliyorsunuz.

Kişiye Özel Tişört Tasarımı
Kişiye Özel Tişört Tasarımı Admin
Bu içerik 484 kez okundu.

 

Kişiye özel ne varsa aslında hepsi çok fazla dikkat çekmiştir ancak bu yazımda sizlere farklı bir konudan bahsetmek istiyorum.  Konumuzun içeriği üzerinizdeki tişörtünüz çünkü bu tişörtü yeni baştan tasarlayabiliyorsunuz. Yapacağınız işlem çok basit www.kammana.com adresine giriyorsunuz ve sizi tasarımın profesörleri orada karşılıyor. Kendi modanızı oluşturmak için bir tasarım çiziyorsunuz ya da hayalinizde canlandırdığınız bir fikri burada belirtiyorsunuz. Fikriniz çok kısa bir zaman içerisinde size tişört tasarlayarak geri dönüyor. Bunu nerede mi kullanıyorsunuz ister günlük yaşantınızda ister özel bir gecenizde isterseniz de bekarlığa veda partisinde kısacası kullanacağınız tercih alanı tamamen sizi ilgilendiriyor.

Siparişiniz tamamlandıktan ve tasarımınız sonuçlandıktan sonra bekliyorsunuz ve baskılı tişörtünüz evinize kadar hızlı bir şekilde size ulaştırılıyor. Kısacası demek gerekirse siz hayal ediyorsunuz onlar sizin için hayali gerçeğe dönüştürebiliyorlar.  Üstelik bunun içinde öyle çok paralar da harcamanıza gerek yok çünkü çok uygun fiyatlara yapılıyor. Bugün sevdiğiniz insana farklı bir şeyler yapma fikrindeyseniz o zaman sizin ve onun için enteresan olacağını düşünüyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!