Zorlu PSM’de Sónar Istanbul’un biletleri tükendi!

İlk kez Zorlu Performans Sanatları Merkezi organizasyonu, Charm Music işbirliği ve Digi.logue co-sponsorluğunda düzenlenen Sónar Istanbul; müzik, yaratıcılık ve teknolojiyi buluşturan çarpıcı programıyla başladı. 5000 kişinin katıldığı Sónar Istanbul'un tüm biletleri festivalin ilk saatlerinde tükendi. Müzikseverlerin yoğun ilgi gösterdiği ilk gün SonarClub sahnesinde Weval, HVOB, Roisin Murphy, Nina Kraviz; SonarLab by Red Bull Music Academy sahnesinde Prins Thomas, Shackleton, Kode9’un performansları ile SonarHall sahnesinde Nonotak, Acca, Atay İlgin, Cem+Rg gibi sanatçıların görsel-işitsel şovları yer aldı.

Zorlu PSM’de Sónar Istanbul’un biletleri tükendi!
Zorlu PSM’de Sónar Istanbul’un biletleri tükendi! Admin
Bu içerik 616 kez okundu.

Türkiye'nin birçok farklı şehrinden ziyaretçinin yanı sıra, yurtdışından da çok sayıda müzikseverin katıldığı Sónar Istanbul, ilk gününde katılımcılara iz bırakan bir festival deneyimi yaşattı. Zorlu PSM, teknik alt yapısı ve farklı fonksiyonlara sahip salonları sayesinde aynı anda birçok farklı sanatçının ses, ışık ve müzik odaklı performanslarına ev sahipliği yaptı.

 

 

Sónar Istanbul, ikinci günü Floating Points, Moderat, DJ Koze, Honne, Nosaj Thing gibi önemli isimlerin performanslarının yanı sıra Digi.logue sponsorluğunda ücretsiz olarak katılımın gerçekleşeceği Sónar +D programında yer alan paneller, ses enstalasyonlar, atölyeler ve demolar ile devam edecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!