Wordpress Haber Botu

Haber botları, bizlerde dahil hepimizin kullandığı çok faydalı yazılımlardır, haber sitesi sahiplerine, fazlası ile yardımı dokunmaktadır.

Wordpress Haber Botu
Wordpress Haber Botu seobaz
Bu içerik 1282 kez okundu.

Haber botları, bizlerde dahil hepimizin kullandığı çok faydalı yazılımlardır, haber sitesi sahiplerine, fazlası ile yardımı dokunmaktadır. Bugün sizlere Wordpress yazılımını kullananlar için wordpress haber botu tavsiyesinde bulunacağız.

Wordpress dünya genelinde milyonlarca kullanıcının tercih ettiği bir yazılım. Bunun başlıca sebepleri açık kaynak kodlu olması, seo bakımından çok üstün olması ve birbirinden güzel temaları içerisinde barındırması. Hal böyle olunca haber sitesi sahipleri de sitelerine wordpress kurmaktan oldukça memnun kalıyorlar.

Temalar ayarlanıyor, seo ayarları yapılıyor ve geriye tek bir şey kalıyor o da haberleri girmek. Başlarda site sahipleri haberleri kendileri girse de biraz zaman geçtikten sonra bu işin çok uzun zamanlar aldığını gördükleri için haber editörü tutma yolunu seçiyorlar. Haber editörlerinin aldığı yüksek ücret ise haber sitesi sahiplerini adeta bezdiriyor. Bu noktada haber sitesi sahipleri haber botu yazdırmayı düşünüyor; fakat hem güvenilir birini bulmak, hemde uzun süre bozulmadan dayanacak haber botunu bulmakta çok zorlanıyorlar.

Bu yazımızda sizlere HaberBotu.Org adlı siteyi tanıtacağız:

Haberbotu.Org içerisinde DHA, Hürriyet, Sözcü, Sabah gibi haber sitelerinin haber botlarını barındıran bir sistemdir. Tüm bu botlar için ise aylık sadece 25TL lik bir ücreti bulunmaktadır. Aynı zamanda haber botu kurulumu için siteniz ile ilgili hiç bir bilgi vermeniz gerekmez oldukça güvenilir ve hızlıdır. Müşteri destekleri ise oldukça iyi 12 saat içerisinde sorduğunuz her sorunun, yaşadığınız her problemin cevabını vermekteler. Bu sebeple sizlere haberbotu.org u tavsiye ediyoruz. sitelerine ulaşmak için adres satırına http://haberbotu.org yazmanız yeterlidir. 3 günlük demo üyelik açarak ücretsiz bir şekilde botları deneyebilir, ardından aylık paketler alarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Tüm haber sitesi sahiplerine iyi çalışmalar dileriz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!