Hürriyet İK Gazetesi’nde ‘Yeni Ekonomi’ ile Büyük Değişim

Gelişen yeni dünya düzeni ve ekonominin dijital yeniliklerle birlikte geçirdiği dönüşüm, Türkiye’nin tek insan kaynakları gazetesi Hürriyet İK’da da büyük bir değişimi beraberinde getirdi. “Hürriyet İK & Yeni Ekonomi” adıyla yenilenen gazete artık Pazar günleri insan kaynakları ve yeni ekonomiye dair önemli içerikleriyle gündemi belirliyor.

Hürriyet İK Gazetesi’nde ‘Yeni Ekonomi’ ile Büyük Değişim
Hürriyet İK Gazetesi’nde ‘Yeni Ekonomi’ ile Büyük Değişim Admin
Bu içerik 529 kez okundu.

21 yılı aşkın süredir Hürriyet ile Türkiye baskısı her Pazar günü dağıtılan Türkiye’nin tek insan kaynakları gazetesi Hürriyet İK, büyük girişimlerin konuşulduğu, teknolojinin ön plana taşındığı yeni dünya düzeninde değişimin adı oluyor. 1 Ekim 1995 tarihinde yayın hayatına başlayan Hürriyet İK, artık Pazar günleri yenilenen yüzü ve içeriğiyle okuyucularıyla buluşuyor.

Yenilenen adı “Hürriyet İK & Yeni Ekonomi” ile okurlarının karşısına yepyeni bir içerikle çıkmaya hazırlanan gazetede “İnsan Kaynakları” bölümünün yanı sıra “Yeni Ekonomi”nin sırlarını, fırsatlarını ve ipuçları da yer alıyor.

 

Güçlü Ekip ve Gündem Yaratacak İçerik

Sefer Levent yönetimde, deneyimli Hürriyet İK ekibi ve Ekonomi Servisi editörlüğünde hazırlanan “Hürriyet İK & Yeni Ekonomi” gazetesi haber içerikleriyle birlikte yazarlarıyla da dikkat çekiyor. Her biri alanında uzman yeni yazarların yanı sıra Ertuğrul Özkök, her hafta dünyanın dev şirketlerinde kapalı kapılar ardında yaşananları “Şirket Sırları” köşesiyle “Hürriyet İK & Yeni Ekonomi” gazetesine taşıyor.

Gazetede, iş hayatına yön veren haberler, başarıya ulaşmış startup ve scaleup hikayeleri, girişimcilere tavsiyeler, patronlar ve CEO’lar ile özel röportajlar, teknoloji haberleri ve aynı zamanda öğrencilere kariyer yolunda yol gösteren eğitim sayfaları yer alıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!