Sigorta Cini, Kocaeli Üniversitesi Öğrencileriyle Buluşuyor!

Mahallenizin Sigortacısı sloganıyla faaliyet gösteren Sigorta Cini, hayata geçirdiği yeni proje kapsamında Kocaeli Üniversitesi Kandıra Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü öğrencileriyle bir araya geliyor. Sigorta Cini ile Mesleki Sohbetler adlı proje dahilinde 28 Mart Salı günü düzenlenecek sohbete, sigortacılık okuyan ya da ilgi duyan tüm öğrenciler davetli!

Sigorta Cini, Kocaeli Üniversitesi Öğrencileriyle Buluşuyor!
Sigorta Cini, Kocaeli Üniversitesi Öğrencileriyle Buluşuyor! Admin
Bu içerik 498 kez okundu.

Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, hayata geçirdiği yeni proje kapsamında Kocaeli Üniversitesi Kandıra Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü öğrencileriyle bir araya geliyor. Sigorta Cini ile Mesleki Sohbetler adlı proje dahilinde 28 Mart Salı günü saat 14.00'te gerçekleştirilecek sohbet, sektörde kariyer yapmak isteyen öğrencilere yol gösterecek.

Program dahilinde öğrencilere bilgilendirici bir sunum yapacak olan Sigorta Cini üst yönetimi, sunumun ardından öğrencilerin sektör hakkındaki sorularını yanıtlayacak. Sigortacılık bilincini geliştirmek ve sektöre katkı sağlamak amacıyla hayata geçirilen proje kapsamında başarılı öğrencilere staj imkanı da sağlanacak.

'Öğrencilere rol model olmayı hedefliyoruz'

Her geçen gün gelişen ve büyüyen sigortacılık sektöründe öncü adımlar atmaya devam edeceklerini belirten Sigorta Cini CEO'su Pieter-Bas Vos, konu hakkında şunları söyledi: "Sigorta Cini olarak kurumsal sosyal sorumluluk bilinciyle bu projeyi hayata geçiriyoruz. Meslek Yüksek Okulları'nda okuyan öğrencilere rol model olmayı hedeflediğimiz bu proje sayesinde sektör ve sektörün gelecekteki temsilcileri arasında bir köprü görevi görüyoruz. Aynı zamanda başarılı öğrencilere staj imkanı da sağlayacağız."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!