Atılmaya Yüz Tutmuş Eşyalar, El Emeği Ustası Hanımların Elinde Hayat Buluyor!

İhtiyaç sahibi vatandaşların evlerinin bakım ve onarımlarını yapacak ‘El Emeği’ programı 27 Mart Pazartesi günü TRT 1’de izleyici ile buluşacak!

Atılmaya Yüz Tutmuş Eşyalar, El Emeği Ustası Hanımların Elinde Hayat Buluyor!
Atılmaya Yüz Tutmuş Eşyalar, El Emeği Ustası Hanımların Elinde Hayat Buluyor! Admin
Bu içerik 336 kez okundu.

Sene içerisinde yayın akışına eklediği dizilerle reyting listelerinde kendisine üst sıralarda yer bulmayı sıkça başaran Türkiye’nin kanalı TRT1’den yepyeni ve farklı bir dekorasyon programı geliyor.

 

İhtiyaç sahibi vatandaşların evlerinin bakım ve onarımları yapılacağı ‘El Emeği’ programı 27 Mart Pazartesi günü TRT 1’de izleyici ile buluşacak.

 

Bundan böyle hafta içi her gün saat 11.30’da ekrana gelecek olan ‘El Emeği’nde işin uzmanı İç Mimar Selin Yantur ve El Emeği Ustası Hanımlar atılmaya yüz tutmuş eşyalara yeniden hayat verecek, evleri onaracak, eski eşyaları yeniden değerlendirerek evleri baştan aşağı yenileyecek.

 

El Emeği Ustası Hanımlar, eşyaları eski, bütçesi olmayan, fikir arayan, atmaya kıyamadığı ama işe yaramayan eşyaları olanlar için sadece yeni eşyalar almakla kalmayacak, eldekileri de dönüştürmeyi öğretecek, sahibi için anısı ve yaşanmışlıkları olan eşyaları atmadan evlere yeniden hayat verecek. Program, izleyiciye az para harcayarak bir ev nasıl yenilenir ve işin sırrı nedir gibi soruların yanıtlarını tüm detayları ile gösterecek.

 

‘El Emeği’ 27 Mart Pazartesi günü saat 11.30’da TRT 1 ekranında ‘artık yenilenme zamanı geldi’ diyen, yenilikte mutluluk bulacağına inanan, el emeği ustası hanımların sihirli fikirlerine güvenen ve ‘evim benim için en özel yaşam alanım’ diyenler ile buluşacak.

 

Demir Medya’nın yapımcılığını üstelendiği programın sunucusu İç Mimar Selin Yantur “Tasarlamak, üretmek ve paylaşarak öğretmek işte mucizenin sırrı burada. Her eskiyi atmamak, her gördüğünü almamak, elimizdekilere farklı gözlerle bakmayı öğrenmek ve bambaşka şekilde kullanabilmek için El Emeği’nde buluşalım” diyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!