Efsane Frank Sinatra şarkılarını bir de onlardan dinleyin…

İş Sanat, Nisan ayına şarkıları ve müziğiyle ölümsüzleşen Frank Sinatra’nın anılacağı çok özel bir konserle “merhaba” diyor. Amerikan caz klasiklerinin önde gelen yorumcularından Michael Feinstein, trombonun usta ismi Aycan Teztel ve İstanbul Superband, tamamını Frank Sinatra şarkılarına ayırdıkları bir repertuvarla İş Sanat sahnesinde bir araya gelecek.

Efsane Frank Sinatra şarkılarını  bir de onlardan dinleyin…
Efsane Frank Sinatra şarkılarını  bir de onlardan dinleyin… Admin
Bu içerik 295 kez okundu.

 

 

İki kez Emmy, beş kez Grammy ödüllerine aday gösterilen Michael Feinstein bugüne dek Carnegie Hall, Sidney Opera Binası, Hollywood Bowl, Beyaz Saray, Buckingham Sarayı gibi birçok prestijli mekânda konserler verdi. "Amerikan standartlarının büyükelçisi" olarak anılan Feinstein, bu lakabı sadece başarılı bir yorumcu olmasına değil; aynı zamanda hayatını Amerikan standartlarını gelecek nesillere aktarmaya adamasına borçlu.

 

"Caz müzik milli takımı" olarak adlandırılan, İstanbul Superband ise müzikaliteyi ve eğlenceyi bir arada sunuyor. Kurucusu Aycan Teztel ile bugüne dek Dianne Reeves, John Scofield, Natalie Cole, Dee Dee Bridgewater, Kurt Elling gibi Grammy ödüllü dünya devlerine eşlik eden topluluk, bu kez 3 Nisan 2017, Pazartesi akşamı Michael Feinstein’a eşlik etmek için İş Sanat sahnesinde olacak. Bu muhteşem konseri sakın kaçırmayın!

 

Bilet Fiyatları:

1.Kademe: 65 TL 2.Kademe: 50 TL 3.Kademe: 40 TL İndirimli: 30 Öğrenci: 20 TL

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!