Tespitler Hilti’den Sorulur

İnşaat sektörüne pek çok farklı kategoride ürün sunan Hilti, direkt tespit sistemleriyle de dikkat çekiyor. X-BT-MF Kompozit Saplama ve X-BT-ER Elektrik Bağlantı Elemanı ürünleriyle tespit uygulamalarını pratikleştiren Hilti, inşaat profesyonellerine kalite ve güvenliği bir arada sunuyor.

Tespitler Hilti’den Sorulur
Tespitler Hilti’den Sorulur Admin
Bu içerik 1135 kez okundu.

İnşaat ve el aletleri sektörünün global jenerik markası Hilti, X-BT-MF Kompozit Saplama ve X-BT-ER Elektrik Bağlantı Elemanı ürünleriyle tespit uygulamalarını kolaylaştırıyor. X-BT-MF Kompozit Saplama ürünüyle kablo merdivenlerinin kanallar veya bastırmalı uzatma kılavuz klipsleri yardımıyla tespiti uygulamasına imkan tanıyan Hilti, X-BT-ER Elektrik Bağlantı Elemanı ürünüyle de makine topraklama, boru flanşının topraklanması ve koruyucu topraklama uygulamalarını gerçekleştirme fırsatı sunuyor.

 

Dar yerlerde kolay uygulama imkanı

Buat, anahtar ve bağlantı panolarının doğrudan veya kanallar yardımıyla tespitinin yanı sıra ışık teçhizatlarının ve ışık işaretçilerinin tespiti uygulamalarına olanak sağlayan Hilti X-BT-MF Kompozit Saplama ürünü, 10 milimetre kalınlığa kadar ankraj plakalarının çeliğe montajını mümkün kılıyor. Ürün ayrıca, kablo tavalarının ve kablo kollarının kanallar veya geçiş deliği kelepçeleri yardımıyla tespitine de destek oluyor. C3 belgesiyle hafif korozif yani hafif aşındırıcı ortamlarda kullanılmaya uygun olan Hilti X-BT-MF Kompozit Saplama, dar yerlerde kolay uygulama sağlarken, yeniden yüzey tesviyesi gerekliliğini ortadan kaldırıyor. Kullanım kolaylığını güvenilirlikle buluşturan ve kurulum için elektrik kablosu veya ağır ekipmanlar gerektirmeyen Hilti X-BT-MF Kompozit Saplama ürünü, entegre pullu, yüksek performanslı ve polimerli kilit somunuyla birlikte sunuluyor.

 

Ekipmanların topraklanmasında maksimum güvenlik

Makine topraklama, boru flanşının topraklanması ve koruyucu topraklama uygulamalarına imkan tanıyan Hilti X-BT-ER Elektrikli Bağlantı Elemanı, elektrik akımının saplamadan geçip zemin malzemesine düzgün şekilde topraklama yapmasını sağlıyor. Paslanmaz çelik malzeme ile yüksek korozyon mukavemetine sahip olan ve C5 belgesiyle yoğun korozif, offshore (açık deniz) ve endüstriyel ortamlarda kullanımı uygun olan Hilti X-BT-ER Elektrikli Bağlantı Elemanı, ekipmanların topraklanmasında maksimum güvenlik sunuyor. Hızlı ve kolay montaj edilmesiyle tercih sebebi olan Hilti X-BT-ER Elektrikli Bağlantı Elemanı, denizcilik, açık deniz, petrokimya ve enerji santrali uygulamalarında güvenle kullanılabiliyor.

 

Hilti ve Hilti Türkiye Hakkında

Dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan yaklaşık 35 bin nüfuslu Lihtenştayn Prensliği’nde 1941 yılında doğup, bugün yaklaşık 24 bin çalışanı ile global jenerik marka haline gelen Hilti, 6 kıtada 120’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Türkiye pazarına ilk kez 1982 yılında giren ve 15 yıl distribütörlük olarak temsil edilen Hilti, 1997 yılından bu yana ise Türkiye’de yüzde 100 yabancı sermayeli bir firma olarak faaliyet gösteriyor. Bu sene 20. yılını kutlayan Hilti Türkiye, göstermiş olduğu gelişimle 2011 yılı başından bu yana 10 ülkenin (Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Moğolistan, Kırgızistan, Ermenistan, Gürcistan, Tacikistan, Moldova ve Kuzey Irak) bağlı olduğu bir bölgesel üs konumunda. 2016 yılında yüzde 25 büyüme gösteren Hilti Türkiye, başarısını bilgi, birikim ve inovasyon ile sürdürülebilir değer yaratan bir marka olmaya borçlu. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Hilti Türkiye, 285 çalışanı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Ekonomiye yarattığı katma değer dışında İnsan Kaynakları alanında çalışmalarıyla da öne çıkan Hilti Türkiye, Great Place to Work Enstitüsü tarafından belirlenen, “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2016” listesinde 4. sırada yer aldı. 2015 yılında aynı ödül kategorisinde 3. sırada yer alan Hilti Türkiye, Yaşam Boyu Öğrenme alanında Özel Ödül’e de layık görülmüştü.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!