D&R’da sağlık dolu imza günleri devam ediyor

D&R, sağlıklı ve zinde bir yaşam içim bu alanda yol gösteren ünlü yazarlarla imza ve söyleşi etkinliklerine bu hafta da devam ediyor. Ebru Şallı, Ece Vahapoğlu, Doris Hofer, İpek Ağaca ve Ümit Aktaş kitap ve DVD’lerini D&R mağazalarında imzalıyor, sağlıklı yaşamın ipuçlarını paylaşıyor

D&R’da sağlık dolu imza günleri devam ediyor
D&R’da sağlık dolu imza günleri devam ediyor Admin
Bu içerik 1139 kez okundu.

D&R “Sen&Hayat” sloganıylı sağlıkla, zinde ve fit yaşam etkinliklerine devam ediyor.

 

 

 

Ebru Şallı yeni “4 Haftada Süper Yaz Vücudu” DVD’sini D&R Suadiye’de imzalıyor

Ebru Şallı, dört haftada süper yaz vücuduna ulaşmayı sağlayacak “Ebru Şallı 4 Haftada Süper Yaz Vücudu” DVD’sini 25 Mart Cumartesi günü 15.00’te D&R Suadiye’de imzalayacak. Şallı, harika bir yaz vücudu için ipuçları da verecek.

 

Ece Vahapoğlu ile sağlıklı fit yaşam D&R Akasya’da

Spor ve sağlıklı yaşama verdiği önemle tanınan Ece Vahapoğlu, 26 Mart Pazar günü 15.00’te D&R Akasya’da düzenlenecek “sağlıklı ve fit bir yaşam” imza günü ve söyleşisine katılacak. Vahapoğlu, “60 Günde İdeal Vücut” ve “60 Tarifte İdeal Mutfak” kitaplarını da anlatacak. Doğru egzersiz ve sağlıklı beslenme ile yaşam tarzınızı değiştirmenin ipuçlarını verecek Vahapoğlu, kitaplarını da imzalayacak.

 

Squatgirl Doris Hofer, fitness etkinliği ile D&R’da

Squatgirl Doris Hofer 25 Mart Cumartesi günü 15.00’te D&R İstinye Park ve 26 Mart Pazar günü 15.00’te D&R Akasya’da ‘fitness etkinliği’ düzenleyecek; göbek ve bacak inceltme hareketlerini uygulamalı olarak anlatacak. Diyet yapmadan ve spor salonuna gitmeden kısa sürede fit olmanın ipuçlarını verecek olan Hofer, etkinliğin ardından ‘Hayalindeki Sen’ adlı kitabını da okurları için imzalayacak.

 

 

 

 

İpek Ağaca Özger, D&R Zorlu’da

Uzman Diyetisyen İpek Ağaca Özger, 25 Mart Cumartesi günü 15.00’te D&R Zorlu’da daha sağlıklı ve neşeli bir hayat için diyetinizi renklendirecek bilgileri kaleme aldığı ‘Renklerle Diyet’ kitabını imzalayacak. İpek Ağaca Özer, düzenlenecek söyleşide hangi renk besinin neye iyi geldiğini de anlatacak.

 

Ümit Aktaş’ın ‘İlaçsız Yaşam’ imza ve söyleşisi D&R Zorlu’da

Bitkilerle tedavi alanında yüksek lisans yapan ilk Türk hekimlerinden biri Dr. Ümit Aktaş' Bağışıklık sistemini tabiattan gelen ilaç besinlerle ve probiyotiklerle her daim güçlü tutmakla mümkün olduğunu ve bağışıklık sistemi zayıflandığında ise doğal takviyelerle desteklemek gerektiğini ‘İlaçsız Yaşam’ kitabında anlatıyor. Ümit Aktaş 26 Mart Pazar günü 15.00’te D&R Zorlu’da hem kitabını imzalayacak hem ‘İlaçsız Yaşam’ kitabını anlatacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!