Pinhani sevilen şarkılarıyla Boğaziçi Kilyos Kampüsü’nde

Alternatif rock gruplarından Pinhani, Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Sarıtepe Kampüsü’nde en sevilen şarkılarını seslendirecek. Farklı müzik tarzı ve içimize işleyen sözleriyle önemli bir dinleyici kitlesine sahip olan grup 29 Mart’ta Konser Necmettin Tanyolaç Salonu’nda sahne alacak.

Pinhani sevilen şarkılarıyla Boğaziçi Kilyos Kampüsü’nde
Pinhani sevilen şarkılarıyla Boğaziçi Kilyos Kampüsü’nde Admin
Bu içerik 271 kez okundu.

Boğaziçi Üniversitesi, Kilyos Bahar Etkinlikleri kapsamında Kilyos Sarıtepe Kampüsü'nde bu sene de sanatla iç içe olmaya devam ediyor. Çeşitli konser ve performans gösterilerinin yer aldığı Kilyos Etkinlikleri kapsamında son dönemin rock şarkılarının başarılı temsilcilerinden biri olan Pinhani, 29 Mart Çarşamba günü saat 20:00’de Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü içerisinde bulunan Necmettin Tanyolaç Salonu’nda sevenleri ile buluşuyor.

 

 

2004 yılında Sinan Kaynakçı, Zeynep Eylül Üçer ve Hami Ünlü tarafından kurulan Pinhani grubu, Sinan Kaynakçı solistliğinde onları ilk kez tanıdığımız ve sevdiğimiz ‘’İstanbul’da’’, uzun süre müzik severler tarafından listelerde yer almış ‘’Hele Bi Gel’’ gibi birbirinden güzel şarkılarını seslendirecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!