Zor Oyunlar ve Kıyasıya Mücadele Kolaysa Sen Yap’ta!

TRT1’in sevilen programı ‘Kolaysa Sen Yap’ Cumartesi ve Pazar günü saat 17.30’da yeni bölümleri ile TRT1 Ekranında olacak.

Zor Oyunlar ve Kıyasıya Mücadele Kolaysa Sen Yap’ta!
Zor Oyunlar ve Kıyasıya Mücadele Kolaysa Sen Yap’ta! Admin
Bu içerik 275 kez okundu.

Yüzde yüz yerli format olarak geliştirilen ve ünlü sunucu Kadir Çöpdemir’in sunuculuğunu üstlendiği yarışma programı ‘Kolaysa Sen Yap’, 25 Mart Cumartesi günü on beşinci bölümü ve 26 Mart Pazar günü on altıncı bölümü ile TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

 

Cumartesi ve Pazar günleri ana haber öncesi yayınlanan ‘Kolaysa Sen Yap’ da dikkat ve beceri gerektiren oyunlar oynanırken aynı zamanda yarışmacıların sorulan soruları cevaplanması isteniyor.

 

On Beşinci Bölümde Neler Olacak?

Kolaysa Sen Yap’ın 25 Mart Cumartesi günü yayınlanacak on beşinci bölümü, "Kardeşler" ve "Lord" ekibinin kıyasıya rekabetine tanıklık edecek. 3 etap oyun ve bir final oyununun yer aldığı, 75 dakika süren programın 15. bölümünde yarışmacı ekipleri sırasıyla Lokum Yeme, Döne Döne Basket, Koşu Bandında Uçma oyunlarında yarışacak. Bu 3 etabın sonunda en fazla puanı almış olan ekip finalde İp Cambazları oyununu oynayacak ve gösterdikleri performans ile kazanacakları ödül miktarını belirlemiş olacak.

 

 

On Altıncı Bölümde Neler Olacak?

Kolaysa Sen Yap’ın 26 Mart Pazar günü yayınlanacak onuncu dördüncü bölümü, "Rizeliler" ve "Hababam" ekibinin kıyasıya rekabetine tanıklık edecek. 3 etap oyun ve bir final oyununun yer aldığı, 75 dakika süren programın 16. bölümünde yarışmacı ekipleri sırasıyla Göbek Göbek Üstüne, Sallanan Sorular, Tık Tık Düşme oyunlarında yarışacak. Bu 3 etabın sonunda en fazla puanı almış olan ekip finalde Kafadan Kafaya Su oyununu oynayacak ve gösterdikleri performans ile kazanacakları ödül miktarını belirlemiş olacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!