Duru Bulgur, Dubai’de Lezzet Şöleni Yaşattı…

Gıda sektörünün en önemli fuarları arasında gösterilen Dubai Gulfood Fuarı’na katılan Duru Bulgur, Türk bulgurunun hem tanıtımını yaptı hem de ziyaretçilere lezzet şöleni yaşattı. Özellikle bulgurlu salata ve pilavlar ziyaretçilerden tam not aldı.

Duru Bulgur, Dubai’de Lezzet Şöleni Yaşattı…
Duru Bulgur, Dubai’de Lezzet Şöleni Yaşattı… Admin
Bu içerik 638 kez okundu.

Duru Bulgur, üstün lezzetleriyle dünyanın en önemli gıda fuarlarından Dubai Gulfood Fuarı’na katıldı. Geniş ürün yelpazesini fuar katılımcıları ile buluşturan firma, fuardan başarıyla döndü. Duru Bulgur, Türk bulgurunun hem tanıtımını yaptı hem de ziyaretçilere lezzet şöleni yaşattı.

 

Fuarda diğer katılımcılardan, farklı olarak bulgurlu lezzetler ikram ederek tadımda gerçekleştirilen Duru Bulgur’un bulgurlu nefis lezzetleri ziyaretçilerden tam not aldı. Bulgur ile her öğün için ayrı bir lezzet oluşturabilir anlayışını benimseyen Duru Bulgur’un özellikle Başbaşı bulgurlu salatasının önünde Dubaili ziyaretçiler uzun kuyruklar oluşturdu.

 

Tamamen doğal koşullarda, sadece su ve buğday kullanarak özel taş değirmenlerde üretim yapan Duru Bulgur, Türk Bulgurunu yurt dışında tanıtmaya devam edecek.

 

Bu yıl 22’incisi gerçekleştirilen fuara, 139 Türk firması katıldı. Fuarda, 5 bin 100 firmanın ürünleri görücüye çıktı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!