Salt İletişim Grup portföyünü genişletiyor!

NN Hayat ve Emeklilik’in Btl Kreatif süreçlerini Salt İletişim Grup Yönetecek!

Salt İletişim Grup portföyünü genişletiyor!
Salt İletişim Grup portföyünü genişletiyor! Admin
Bu içerik 271 kez okundu.

170 yıllık köklü bir mirasa sahip sigorta ve yatırım yönetimi şirketi olan NN Group'un bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik’in tüm btl kreatif süreçlerini ve stratejilerinin belirlenmesini Salt İletişim Grup yönetecek.

 

SALT İletişim Grup, geniş müşteri portföyüne bir yeni marka daha ekledi. NN Hayat ve Emeklilik kreatif danışmanlığı konusunda Salt İletişim Grup ile el sıkıştı. Farklı sektörlerden birçok firmaya 360 derece entegre pazarlama ve iletişim danışmanlığı hizmeti veren Salt İletişim Grup, markalara özel ürettiği çözüm ve projeleriyle sektörde fark yaratıyor.

 

NN Hayat ve Emeklilik

NN Hayat ve Emeklilik, ağırlıklı Avrupa'da olmak üzere 18 ülkede güçlü varlığa ve 170 yıllık köklü bir mirasa sahip sigorta ve yatırım yönetimi şirketi olan NN Group'un bünyesinde faaliyet göstermektedir. Şirketin Türkiye’deki tarihçesi, 4 Aralık 2008 tarihinde ING Grubu’nun OYAK Emeklilik’in %100 hissesini satın almasıyla başlamıştır. ING Grubu’nun bankacılık, sigortacılık ve yatırım yönetimi faaliyetlerini ayırma kararı alması sonucunda şirket, 16 Şubat 2015 tarihi itibarıyla NN Hayat ve Emeklilik adı altında faaliyetlerini sürdürmektedir. NN Hayat ve Emeklilik, Ocak 2016 verilerine göre 885 bin müşterisi ve 2,4 milyar TL fon büyüklüğüyle Türkiye’nin önde gelen emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden biridir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!