TRT 1 Gündüz Kuşağı!

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında 14 Mart Salı günü Ece Erken’in sunduğu “İyi Fikir”, evliliklerdeki sorunlara ve yapılan hatalara ışık tutan “Bir Yastıkta Kocayalım”, anne-kız ilişkileri üzerinden geleneksel Türk kültürünün yeni nesillere aktarılmasına katkı sağlayan ‘Ana Kuzusu’ ve günlük dizi ‘Adını Sen Koy’ izleyici ile buluşacak.

TRT 1 Gündüz Kuşağı!
TRT 1 Gündüz Kuşağı! Admin
Bu içerik 295 kez okundu.

Ekolojik Hayat İyi Fikir’de!

14 Mart 2017 Salı günü ekrana gelecek olan ‘İyi Fikir’ programında, Ekolojik Yaşam Uzmanı Erkan Şamcı, evde uygulanabilir doğal temizlik formüllerinden bahsedecek. Psikolog Serap Duygulu ise aile ilişkilerinden bahsedecek. Ayrıca, Kolon Kanserini beraber yenen çift Talat Cankıymaz ve Filiz Cankıymaz tedavi süreçleri ve hikayelerini anlatacak. İyi Fikir 14 Mart Salı günü saat 09.30'da TRT 1 ekranında olacak.

 

Ece Erken ve Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘İyi Fikir’ hafta içi her gün saat 09.30’da özel konuları ve konuklarıyla modadan sağlığa, spordan, dengeli beslenmeye ve manevi konulara tüm iyi fikirleri TRT 1 ekranına taşımaya devam ediyor.

 

Evlilikte yapılan Hatalar Bir Yastıkta Kocayalım’da!

14 Mart 2017 Salı günü ekrana gelecek olan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ programında, Esra’nın staja başlayacak Selin’i kontrol etmek için ofise gelmesi ile başlıyor ancak Esra daha büyük bir sürpriz ile karşılaşıyor. Murat’ın eski eşi Ayşe’nin kardeşi İbrahim’in ofise gelmesi ve murat ile giriştikleri koyu sohbetle tansiyon yükseliyor. Tüm yaşananların ardından Esra’nın Murat için hazırladığı sürpriz yemek, beklenmedik bir durum ile erteleniyor. Kıskançlığı artan Esra’nın bu duruma vereceği tepki ne olacak? Murat’ın eski eşi Ayşe ile yaptığı telefon konuşmasını engelleyen Esra, iplerin iyice gerilmesine neden olacaktır.

 

Hafta içi her gün saat 13.00’de TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan “Bir Yastıkta Kocayalım” Aile Danışmanı Doktor Zafer Akıncı’nın yönlendirme ve ipuçlarıyla eşler arasındaki iletişim problemleri, ailelerin evliliklere müdahalesi, mutluluğun formüllerini gibi konuları ekrana getiriyor.

 

Ana Kuzusu’nda Yarışma Heyecanı Devam Ediyor!

Ana Kuzusu’nun 14 Mart 2017 Salı günü yayınlanacak bölümünde heyecan artarak devam ediyor. Yarışmacılardan Buket Uçak, balkon sinekliği yapacak. Kader Sarı, mutfak görevinde aşure yapacak. Esra Eskici, doğal temizlik ürünleri kullanarak koltuktaki çamur lekesini çıkarmaya çalışacak. Zeynep Kızıltan ise doğal ürünler kullanarak yanmış tencereyi temizleyecek.

 

Yeliz Güler’in sunuculuğunu üstlendiği ‘Ana Kuzusu’ hafta içi her gün 14.50’den itibaren TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. 4 kızın anneleriyle birlikte yarıştığı Ana Kuzusu’nda, büyük ödül 1000 altına giden yolda kıyasıya mücadele devam edecek. Rakiplerinin annesinden altınları almaya çalışan yarışmacı kızları bu hafta da zorlu görevler bekleyecek.

 

‘Adını Sen Koy’ Dizisi’nin 127. Bölümünde Neler Olacak?

‘Adını Sen Koy’ 14 Mart 2017 Salı günü saat 17.00’de 127. bölümü ile ekrana gelecek. Fikret’in elinden Ömer sayesinde kurtulan Zehra Ömer’e minnet borçludur. Ömer ise Mehtap’ın gizli bir kurye ile yolladığı belgeyi aldığında şok içinde kalır. Belge de yazılı olanlar bilgiler Ömer’in tahammül edemeyeceği kadar güçlü ve önemlidir. Ömer Zehra’nın masumiyetini sorgulamaya başlar. Bu durum ikilinin ilişkisini nasıl etkileyecektir?

 

Zehra Ömer’in tavırlarını çanta işine yorarken Ömer gittikçe belgede yazılı olanların gölgesinde Zehra’ya olduğundan daha mesafeli davranır. Bundan sonra Zehra’yı gözünün önünden ayırmayacak arkasından bir şey dönmesine izin vermeyecektir? Peki Zehra’nın masum olmadığını düşündürten bu belgede ne vardır? Belge ev halkı tarafından öğrenilirse bomba gibi konağın gündemine düşecek kadar önemlidir. Ömer’in çalışma odasında olan belge Nazan’ın eline geçer. Nazan bu belgeyi müttefiki Alev’e gösterecek midir?

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!