3. KEZ KAPILARINI AÇMAYA HAZIRLANIYOR

Sağlıktan kariyere, ilişkilerden paraya hayatınızın her alanında hayalinizdeki yaşama ulaşmanıza yardımcı olacak, zihninizi, ruhunuzu ve bedeninizi dair her şey için sizi yeniden düşünmeye sevk edecek Zihin Ruh Beden Festivali, üçüncü kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Mutluluğa giden yolda enerjinizi en üst seviyeye çıkarmanızı sağlayacak Zihin Ruh Beden Festivali, 5-6-7 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

3. KEZ KAPILARINI AÇMAYA HAZIRLANIYOR
3. KEZ KAPILARINI AÇMAYA HAZIRLANIYOR Admin
Bu içerik 514 kez okundu.

Bu yıl üçüncüsü yapılacak olan festival yine, kişisel gelişim, psikoloji, tıp, alternatif ve tamamlayıcı tıp, sağlıklı beslenme, tasavvuf, nefes, mindfulness, meditasyon, hipnoz, homeopati, fitoterapi, yoga, tai-chi, feng shui, müzik terapi, dans, astroloji, bioenerji, detoks, kuantum, metafizik konularında dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen uzmanlarını bir araya geliyor.

Üç gün sürecek festivalde, bir yandan uzmanlardan zihnen, bedenen ve ruhen sağlıklı ve dengede bir hayata ulaşmanın yollarını seminer ve workshoplar ile deneyimlerken, diğer yandan gün boyu müzik ve dans sanatçılarından özgür sahne gösterileri ile keyifli saatler geçireceksiniz.

 

İNSANA, DOĞAYA, YAŞAMA SAYGILI KİŞİ VE KURUMLARIN BULUŞMA NOKTASI

Festival alanında çok satan yazarların kitaplarından doğal taşlara, organik ve sağlıklı gıdadan kişisel gelişim eğitim kurumlarına, wellness konseptine odaklanmış hastanelerden otellere, spor ve yoga merkezlerine, doğal kozmetik ürünlerinden, giyim, aksesuar ve takıya varana kadar zihninize, ruhunuza ve bedeninize iyi gelecek her şey bir arada yer alıyor. Festival hakkında detaylı bilgiye www.zihinruhbeden.org adresinden ulaşılabiliyor.

 

ZİHİN RUH BEDEN HAKKINDA

Zihnen, ruhen ve bedenen sağlıklı bireylerden oluşan, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakma hayaliyle kurulan organizasyon, düzenlediği festival ve eğitim programlarıyla toplumsal sağlık ve farkındalık düzeyini yükseltmeyi amaçlıyor. 2014 ve 2015 yıllarında İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleştirilen Zihin Ruh Beden Festivallerine katılan; A.Cemal Gürsoy, Alegra Bernardete, Ali Erdinç Başaran, Aret Vartanyan, Arzum Koyuncu, Aylin Algun, Aysun Sezgin, Ayşe Kızılöz, Ayşe Nilgün Arıt, Ayşe Tolga, Banu Birtek, Başak Arpacıoğlu, Beki İkala Erikli, Belgin Aktaş Küllü, Binnaz Yakar, Blaire Lindsay, Burcu Özer Katmer, Ceyda Aydıner, Ceyda Yedikardeş, Doç.Dr. Zümra Atalay, Dr. Ali Rıza Avkan, Dr. Bülent Uran, Dr. Mehmet Kasım, Dr. Nurhayat Gül, Dr. Sangeeta Sahi, Dr. Şermin Erkan, Ebru Atalay, Ebru Demirhan, Ebru Şinik, Eda Atay, Elçin oflaz, Erdem Ercan, Erim Ergün, Esat Ataç, Eser Mutlu, Ezgi Es, Fatih Enginsel, Figen Küçükkoner Kırca, Gökhan Gündoğan, Gönül Marmara, Gülay Userbay, Gülben Gönülden, Gülden Üner, Güler Pınarbaşı, Gülin Sarıyiğit, Güzin Gürsoy, Hande Akın, Hande Arabacıoğlu, Hazım Körmükçü, Işık Menderes, Işıl gence, İlknur Yüksel, İzzet Memi, Josie Veenhof, Kemal Haluk Cebe, Kevser Aydın, Kutsal Köse, Lalitap, Mehmet Botan Diler, Mehmet Kasım, Melda Çitoğlu, Meltem Güner, Meral Erduran, Meral Erduran, Merve Tüfekçi, Metin Hara, Mustafa Kartal, Orhan Kılıçcı, Özlem Argon, Özlem Hatipoğlu, Prof. Dr. Jie Wang, Prof. Dr.Turgay Biçer, Prof. Dr. Kemal Nuri Özerkan, Prof. Dr. Hüseyin Nazlıkul, Saba Melike Doğar, Selcan Akaslan, Selis Gülmen, Sevgi Güveli, Sezaver Seçki, Suna Salkoviç, Şems Terlan, Tiraje Demirbilek, Tolga Hancı, Tuba Uçar, Tülin Schimberg, Utsav, Ümit Gürel, Ünal Güne, yaprak Hısım, Yelda Çetiner, Yeliz Rüzgar, Zekiye Çağlıaydın, Zekiye Kıranda, Zekiye Olgaçay, Zeynep Özek, Zeyno Baran Bryza

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!