EDİS, BURAY VE DERYA ULUĞ’DAN LİSELİ GENÇLERE MESAJ VAR

Türkiye’nin 81 iline yapılan “Sen de Katıl” çağrısı sonucu, “fizy 20. Liselerarası Müzik Yarışması” na başvuru rekoru kırıldı. “Dünyanın En Başarılı Gençlik Organizasyonu” ödülüne sahip yarışmanın heyecanı şimdiden ülkenin dört bir yanını sararken; Buray, Edis ve Derya Uluğ gibi genç starlar da coşkuya ortak olarak, geleceğin starlarına çağrıda bulundu.

EDİS, BURAY VE DERYA ULUĞ’DAN LİSELİ GENÇLERE MESAJ VAR
EDİS, BURAY VE DERYA ULUĞ’DAN LİSELİ GENÇLERE MESAJ VAR Admin
Bu içerik 1385 kez okundu.

“Başarı, fırsatları iyi değerlendirmektir. Belki de aradığınız rota bu sahnede başlayacaktır. Haydi Gösterin kendinizi!” cümleleri ile Buray, “Hayal etmekten asla vazgeçmeyin ve bu büyük fırsatı kaçırmayın” sözleri ile Derya Uluğ liselilere seslendi. 20 yıldır gençlere çok önemli fırsatlar sunan, yarışmanın kurucusu ve istanbul escort başkanı olan Serhat Hacıpaşalıoğlu’ nu ziyaret eden Edis ise; böyle bir organizasyona öncü olduğu için Hacıpaşalıoğlu’na teşekkür etti. Yarışmaya başvuru yapan liselilerle de bir araya gelen Edis, gençlerin heyecanına ortak olarak; “Bir yarışmadan daha fazlası, belki de basamağın ilk adımı, kendinize güvenin, müziğinize güvenin. Siz de bu sahnede yer alın” dedi. Genç yıldız öğrencilerle hem şarkı söyledi hem de bol bol fotoğraf çektirdi. Edis, 2 yıl önce yarışmada “Yılın Genç Starı” ödülünü almıştı.

 

fizy’den Muhteşem Ödüller: Üç Okula Üç Müzik Stüdyosu

20. yılında, fizy sponsorluğunda gerçekleştirilen, “fizy 20. Liselerarası Müzik Yarışması" için 81 ildeki 8.000 liseyi birbirinden değerli ödüller de bekliyor. Serhat Hacıpaşalıoğlu önderliğindeki End Productions tarafından, 20 yıldır başarı ile düzenlenen yarışmada, 100.000 TL ‘yi bulan cazip para ödüllerinin yanı sıra, bu sene fizy’nin üç okula kuracağı üç müzik stüdyosu ödülü de yer alıyor. Ayrıca yarışmada üç öğrenci, yarışmanın eğitim sponsoru olan Okan Üniversitesi’nden eğitim bursu kazanma şansı elde edecek.

Elemeleri, 24-25 Mart tarihlerinde İstanbul, 31 Mart’ta Ankara ve 7 Nisan’da İzmir’de yapılacak fizy 20. Liselerarası Müzik Yarışması’nın büyük finali ise, 22 Nisan’da İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!