Kolaysa Sen Yap Heyecanlı Oyunları ile TRT1’de!

TRT1’in sevilen programı ‘Kolaysa Sen Yap’ Cumartesi ve Pazar günü saat 17.30’da yeni bölümleri ile TRT1 Ekranında olacak.

Kolaysa Sen Yap Heyecanlı Oyunları ile TRT1’de!
Kolaysa Sen Yap Heyecanlı Oyunları ile TRT1’de! Admin
Bu içerik 374 kez okundu.

Yüzde yüz yerli format olarak geliştirilen ve ünlü sunucu Kadir Çöpdemir’in sunuculuğunu üstlendiği yarışma programı ‘Kolaysa Sen Yap’, 11 Mart Cumartesi günü on birinci bölümü ve 12 Mart Pazar günü on ikinci bölümü ile TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

 

Cumartesi ve Pazar günleri ana haber öncesi yayınlanan ‘Kolaysa Sen Yap’ da dikkat ve beceri gerektiren oyunlar oynanırken aynı zamanda yarışmacıların sorulan soruları cevaplanması isteniyor.

 

On birinci Bölümde Neler Olacak?

Kolaysa Sen Yap’ın 11 Mart Cumartesi günü yayınlanacak on birinci bölümü, ‘’Mat’’ ve ‘’Alaylılar’’ ekibinin kıyasıya rekabetine tanıklık edecek. 3 etap oyun ve bir final oyununun yer aldığı, 75 dakika süren programın 11. bölümünde yarışmacı ekipleri sırasıyla Lokum Yeme, Döne Döne Basket, Streç Sarma oyunlarında yarışacak. Bu 3 etabın sonunda en fazla puanı almış olan ekip finalde Kafadan Kafaya Su oyununu oynayacak ve gösterdikleri performans ile kazanacakları ödül miktarını belirlemiş olacak.

 

 

On ikinci Bölümde Neler Olacak?

Kolaysa Sen Yap’ın 12 Mart Pazar günü yayınlanacak onuncu bölümü ‘’Fog’’ ve ‘’Utku’’ ekibinin rekabetiyle renklenecek. 3 etap oyun ve bir final oyununun yer aldığı, 75 dakika süren programın 12. bölümünde yarışmacı ekipleri sırasıyla Kaygan Zemin Sumosu, Balık Tutma, Çemberden Çubuk Çekme oyunlarında yarışacak. Bu 3 etabın sonunda en fazla puanı almış olan ekip finalde Boruyla Top Yakalama oyununu oynayacak ve gösterdikleri performans ile kazanacakları ödül miktarını belirlemiş olacak.

 

Aşırı dozda eğlence, heyecan ve aktivite içeren ‘Kolaysa Sen Yap’, 7’den 70’e bütün aileyi güldüren ve uzun süredir ekranlarda görünmeyen ünlü sanatçı Kadir Çöpdemir’in sunumu ile çok yakında TRT 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Yapımcılığı Fiyaka Film Prodüksiyon tarafından yapılan yarışmanın format tasarımı Mustafa H. Öztürk'e ait olurken başvurular www.kolaysasenyap.tv adresinden yapılabiliyor.

 

 

‘Kolaysa Sen Yap’ Künye

Yapımcı: Fiyaka Film Prodüksiyon (www.fiyaka.com.trt)

Genel Yönetmen ve Format Tasarım: Mustafa H. Öztürk

Yapımcı: Salih Kurt – Mustafa H. Öztürk

Yönetmen: Nihal Ağırbaş

Süre: 60 – 75 dk.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!