Film İndirmenin En Kolay Yolu

Televizyon izleme ihtiyacı neden duyduğumuzu bilmiyorum. Hızlı gecen zamanı neden böyle dolduruyoruz ki, görmek istediğimiz yaşamak istediğimiz hayatı mı bulabileceğimizi sanıyoruz.

Film İndirmenin En Kolay Yolu
Film İndirmenin En Kolay Yolu ahmetsahin
Bu içerik 270 kez okundu.

Televizyon izleme ihtiyacı neden duyduğumuzu bilmiyorum. Hızlı gecen zamanı neden böyle dolduruyoruz ki, görmek istediğimiz yaşamak istediğimiz hayatı mı bulabileceğimizi sanıyoruz. Yoksa hayatın acımasızlığından mı bir an için kurtulmaya her şeyi unutmaya çalışıyoruz. Sığınıyoruz belki de, Televizyon sadeci dizi ve filmle sınırlı kalmıyor birçok belgesel, program, yarışma, magazin vb. şeyleri de bünyesinde bulunduruyor.

Televizyonculuk arz talep işi mi? Tek başına sinema faktörü neden yetmiyor neden beklentileri karşılamıyor. Neden her film belli bir kesime hitap ediyor, neden evrenselliği yakalayamıyoruz. Neden sadece fragmanları izlediğimizde bile film hakkında birçok bilgiye sahip oluyoruz. Neden o eski yeşilçam dizilerinin ve filmlerinin yerini tutmuyor. Cevap basit aslında temizdi o zaman duygular, insanlar, hayatlar peki ya şimdi neden hep bir entrika neden!

Oysa Yeşilçam öyle mi şimdi ise onlara ulaşmak o saflığı temizliği hissetmek için geriye dönmeye gerek yok istediğimiz zaman yerli film indir le istediğimiz dizileri, filmleri kolaylıkla ulaşıyoruz. Ben bu film veya dizileri izlerken hissettiğim tek bir duygu var.

Ben o zamanda yaşasaydım ne yapardım nasıl bir hayat yaşardım, nasıl bir kişiliğe bürünürdüm gibi soruların zihnimden geçmesine engel olamıyorum. Peki ya yabancı filmler ile Türk filmleri arasındaki farkı halk gözünden bakıp karşılaştırdığımızda ise; 1- Komedi hariç hiçbir Türk filmini izlemem.

Üzülerek söylemeliyim ki çok amatör kalıyorlar. Efektler, konular, oyuncular… 2-Türk filmlerin de efekt, ortam, düzen daha basit kalıyor. Ama yabancı filmlerde tüm bu saydıklarım ve daha birçoğu daha kaliteli. 3-Türk filmlerini uzatmak için saçmalıyorlar, hatta bazı filmler başladığı andan itibaren saçma başlıyor. Oysa ki yabancı filmler gerek görüntü gerek hikayeler olsun daha iyi.

Gibi birçok yorum var. Peki yabancı film diyoruz. Ama onları da izlerken sorun yaşamıyor muyuz? Görüntü kalitesizliği gibi, ses ve alt yazı arasındaki zamanlama farkı gibi, filmin tam ve düzgün indirilmesi gibi… Sanırım böyle sıkıntılar olmuyor çünkü film indirmek tek link indir kolaylıklarını yaşamak için hemen sizde www.filmindir46.com linkini tıklayabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!