UCB Pharma Türkiye’den MEA ülkelerini yönetecekler

Nöroloji ve İmmünoloji alanlarında sunduğu yenilikçi çözümleri ile sağlık dünyasının öncü biyoteknoloji şirketlerinden olan UCB Pharma’da yeni yıl itibariyle başlayan uluslararası görevler tanımlarına yenileri eklendi.

UCB Pharma Türkiye’den MEA ülkelerini yönetecekler
UCB Pharma Türkiye’den MEA ülkelerini yönetecekler Admin
Bu içerik 1364 kez okundu.

Hastaların hayatında daha fazla değer katma hedefiyle, “İş Birimi” yapısını ‘’Hasta Değer Bölümü’’ yapısına dönüştüren UCB Pharma’nın Türkiye Hasta Değer Bölümlerine, Ortadoğu ve Afrika Ülkeleri sorumlulukları dahil edildi.

UCB Pharma Nöroloji İş Birim Direktörü olarak görev alan Dr. Falih Kocaman yeni yıl itibariyle, UCB Pharma Türkiye ve Ortadoğu Afrika Ülkeleri Bölgesi Nöroloji Hasta Değer Bölümü Başkanı; İmmünoloji İş Birim Direktörü Sinan Kırıcı ise UCB Pharma Türkiye ve Ortadoğu Afrika Ülkeleri Bölgesi İmmünoloji Hasta Değer Bölümü Başkanı olarak çalışmalarına devam edecek.

Dr. Falih Kocaman ve Sinan Kırıcı; yeni görev tanımları kapsamında ‘’Hasta Değer Bölümü” adıyla 19 farklı ülkenin bulunduğu Ortadoğu ve Afrika Ülkeleri bölgesindeki faaliyetleri operasyonel olarak Türkiye’den yönetecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!