Lazerle Genital Bölge Estetik Uygulamaları

Estetik operasyonlar, günümüzde, teknolojik gelişmelere bağlı olarak kolaylaşmıştır. Son zamanlarda,

Lazerle Genital Bölge Estetik Uygulamaları
Lazerle Genital Bölge Estetik Uygulamaları ali
Bu içerik 763 kez okundu.

            Estetik operasyonlar, günümüzde, teknolojik gelişmelere bağlı olarak kolaylaşmıştır. Son zamanlarda, estetik tedavi teknikleri içerisinde en çok uygulanan lazer yöntemi ile vücudun her bölgesinde, ağrısız- ameliyatsız tedaviler uygulanmaktadır.

 Lazerle genital bölge beyazlatma

            Genital bölge, bazı durumlara bağlı olarak zamanla koyulaşabilir. Gittikçe koyulaşan genital bölgeyi beyazlatmak için, lazer tekniği uygulanmaktadır. Dr. Onur Parlak, lazerle genital bölge beyazlatma tedavisinde, teknolojik cihazlar ve en son tekniklerle profesyonel bir hizmet uygulamaktadır. Genital beyazlatma için, isteğe göre lazerle farklı yöntemler uygulanmaktadır. Örneğin; beyazlatma, renk ağartma veya renk açma, lazerle genital bölge beyazlatma işlemi için uygulanan teknikler arasındadır. Lazerle vajina beyazlatma fiyatı da, uygulanan işleme göre değişmektedir. Öncelikle, koyulaşmanın derecesi ve uygulanacak işlem(ağartma, beyazlatma vb.) belirleneceği ve ona göre tedavi uygulanacağı için fiyat aralıkları değişiklik göstermektedir.

Lazerle genital bölge için uygulanan diğer estetik uygulamalar

            Lazerle, genital bölge için uygulanan tedaviler sadece genital beyazlatma işlemi ile sınırlı değildir. Vajina daraltma, iç-dış dudakları şekillendirme, kızlık zarı dikimi ve genital siğil tedavisi de lazerle kolayca yapılabilmektedir. Özellikle cinsel yolla bulaşan, enfeksiyonel ve bulaşıcı bir hastalık olan siğil tedavisi için, öncelikle siğilin cinsi belirlenmektedir. Önceki tedavi yöntemlerine göre daha etkili ve ağrısız bir yöntem olan lazerle genital siğil tedavisi profesyonelce yapılmaktadır. Ağrısız-ameliyatsız bir teknik olduğu için, lazerle tedavi, genital bölgede hiç bir iz bırakmamakta ve estetik açıdan da avantaj sağlamaktadır.

            Ayrıca lazer tedavisi, bayanlarda idrar kaçırma sorunun ve rahim ağzı yaralarının tedavisinde de etkili sonuç sağlayan tekniklerdendir. Alanında sağlam eğitimi, kariyeri ve deneyimiyle hizmet veren kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Dr. Onur Parlak, kadın hastalıklarının her türlü tedavisinde, tıpta kullanılan en son yöntem ve teknik cihazlarla kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Özellikle genital bölge operasyonlarında, lazer tekniğini profesyonel bir şekilde uygulamaktadır.

            Kısırlık tedavisi, yumurtalık kisti tedavisi, çikolata kisti tedavisi, aile planlaması, kızlık zarı dikimi uzman hekimin sunduğu hizmetler arasındadır. Tüm kadın hastalıkları hakkında, lazerle genital siğil tedavisi ve lazerle vajina beyazlatma fiyatı hakkında, http://www.dronurparlak.com/lazer-ile-genital-bolge-beyazlatma/ web sitesinden bilgi ve randevu alınabilmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!