Sakarya Haber Adapazarı Haber

Referandumda Daha güçlü bir Türkiye için "Evet" Daha önceden tutumunu belirten MHP, daha güçlü bir devlet, istikrar, birlik ve beraberlik kazanmak için Evet diyecek.

Sakarya Haber Adapazarı Haber
Sakarya Haber Adapazarı Haber seobaz
Bu içerik 327 kez okundu.

Sakarya haber

 

 Sayın MHP Genel başkanı Bahçeli Sakarya'ya referandum konuşması için gelecek

 

 Bahçeli referandum konuşması için ne zaman gelecek?

 

            Bahçeli Sakarya'da gerçekleşecek olan Anayasa değişikliği açık hava toplantısı 1 Nisan tarihinde yapılacak. MHP Genel Başkan yardımcısı Semih Yalçın yapmış olduğu yazılı açıklamada mitingler kadar salon toplantılarının önemini vurgulayarak açık hava toplantılarının yer ve tarihlerini belirtti.1 Nisan yapılacak olan açık hava toplantısında halkı bilinçlendirmeyi vurgulayacak olan MHP, sebep ve gerekçeleriyle birlikte partinin tutumunu ayrıntılarıyla halka aktaracak.2016 Kasım ayından itibaren kapalı salon toplantılarının teşkilat mensubu ve seçmenleri bilgilendirme amacıyla yapıldığını vurguladı.

 

 Adapazarı haber

 

            Referandumda Daha güçlü bir Türkiye için "Evet" Daha önceden tutumunu belirten MHP, daha güçlü bir devlet, istikrar, birlik ve beraberlik kazanmak için Evet diyecek. Seçmenleri bilgilendirerek MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın MHP 48 Yıllık tarihinde iki sebepten dolayı Evet diyecektir diyerek tutumunu açıklamıştır. Bunlardan 1.si devletin bekası için etmiş olduğu yemin 2.si ise 15 Temmuzda ortaya çıkan diriliş ve 7 Ağustostaki Yeni kapı ruhunun sürdürülmesidir. Tüm eleştirilere rağmen devletin yanında olduklarını birlik ve beraberlik için vurgulamaya devam edeceğiz diyerek özetlemiştir.

https://www.sakaryamedyasi.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!