Güvenli Kontakt Lens Markası ACUVUE

Görme bozukluklarının düzeltilmesinde kullanılan ürünler hakkında yeterince bilgili misiniz? Eğer görme bozukluğu yaşıyorsanız ve düzeltmek için iyi bir seçenek arıyorsanız kontakt lens çeşitlerini neden tercih etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Güvenilir bir kontakt lens markası olan ACUVUE® ürünleri ile kendini güvende hissederek görme bozukluğunuzu düzeltmek çok kolay. Üstelik ACUVUE® kontakt lens ürünlerinin rahat kullanımı ve yüksek yaşam kalitesi sağlayabilmesinin sebepleri hakkında bilgiler de haberimizde mevcut!

Güvenli Kontakt Lens Markası ACUVUE
Güvenli Kontakt Lens Markası ACUVUE Admin
Bu içerik 544 kez okundu.

 

 

Görmenizin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Misyonumuz kendini en yüksek kalitede ürünler yaratmaya adamış, dünyanın en önde gelen kontakt lens şirketi olmaktır.

ACUVUE® Marka Kontakt Lensler, 25 yıldan fazladır kontakt lens üretmekte ve kontakt lens teknolojilerini geliştirmektedir. Bu da demek oluyor ki, nasıl bir görme düzeltme ihtiyacına sahip olursanız olun, yüksek ihtimalle ACUVUE®'da uzun süreli kontak lens konforunu yaşayabileceğiniz, gözlerinizin canlılığını ve sağlığını koruyacak bir lens vardır.

Ayrıca, ACUVUE® Marka Kontakt Lensler tüm ürünlerinde standart olarak zararlı UVB ışınlarının %98'den ve UVA ışınlarının %85'ten fazlasının gözlerinize ulaşmasını engelleyen UV-blokajı içeren başlıca markadır*.

Kontakt lenslerinizle sağlıklı, konforlu ve net bir görme için ACUVUE® güvenilir bir markadır.

Sizin için doğru kontakt lensi seçin!

1-DAY ACUVUE® MOIST

En yoğun ihtiyaç hissedilen gün sonu konforunda bile göz kırpmakla kaybolmayan nemlilik sağlar. Günlük kullan-at bir kontakt lenstir.

1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM

Gününüz ne kadar uzun ya da aktif geçmiş olursa olsun, göz kırpmakla kaybolmayan nemlilik ve berrak görme için. Benzersiz Hızlandırılmış Stabilizasyon Dizaynı (ASD) teknolojisi – astigmatizmanın bulanıklığını yok eder. Günlük kullan-at bir kontakt lenstir.

1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL Marka Kontakt Lensler

Görmeniz değişecek. Deneyimleriniz değil. Hem de yakın, orta ve uzak mesafelerde! Presbiyopi hastaları için gün boyu konfor sunar. Günlük kullan-at bir kontakt lenstir.

1-DAY ACUVUE® DEFINE® with LACREON®

Gözlerinizin doğal güzelliğini belirginleştirir. Günlük kullan-at bir kontakt lenstir.

ACUVUE OASYS®

Gözlerdeki yorgunluk hissinin önlenmesine yardımcı olan ultra-pürüzsüz bir lens yüzeyi için. Yeniden kullanılabilir bir kontakt lenstir.

ACUVUE OASYS® for ASTIGMATISM

Gözlerdeki yorgunluk hissinin önlenmesine yardımcı olan ultra-pürüzsüz bir lens yüzeyi ve stabil net görüş için. Benzersiz Hızlandırılmış Stabilizasyon Dizaynı (ASD) teknolojisi – astigmatizmanın bulanıklığını yok eder. Yeniden kullanılabilir bir kontakt lenstir.

1-DAY ACUVUE® TruEye®

Doğalllık hissi ile gözlerinizin sağlıklı ve konforlu hissetmesine yardımcı olur. Yeniden kullanılabilir bir kontakt lenstir.

Kontakt lensler hakkında detaylı bilgi bulunan ACUVUE® Kontakt Lens markasının web sitesi https://www.acuvue.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

* Tüm ACUVUE® Marka Kontakt Lensler, zararlı UV radyasyonunun göze ve korneaya geçmesine karşı korunmada yardımcı olan UV blokajına sahiptirler. UV emici kontakt lensler, gözü veya çevresindeki alanları tamamen kapatmadıkları için, UV bloke edici güneş gözlüklerinin yerini ALAMAZLAR. Göz doktorunuzun önerdiği UV-emici güneş gözlüklerinizi kullanmaya devam etmeniz gerekir. (UV geçirgenliği -1.00 D lens ile ölçülmüştür).

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!