Gedizler Evden Eve Nakliyat

Nakliyat işinde uzman çözümler sunan firmamız, evden eve taşıma işinde, aradığınız mükemmel çözümleri sizler için bir araya getirmektedir.

Gedizler Evden Eve Nakliyat
Gedizler Evden Eve Nakliyat ahmetsahin
Bu içerik 258 kez okundu.

            Nakliyat işinde uzman çözümler sunan firmamız, evden eve taşıma işinde, aradığınız mükemmel çözümleri sizler için bir araya getirmektedir. Günümüz teknolojisinin gelişmesi ile birlikte, asansörlü evden eve nakliyat işleri, kısa zamanda taşıma işini gerçekleştirmektedir.

 

 EKSPERTİZ RAPORU ÖNEMLİDİR

 

            Evinizi taşımak için, firmamız öncelikle ekspertiz göndermektedir. Ekspertiz raporu ile aradığınız mükemmel çözümleri, sizler için sunan  evden eve nakliyat firmamız, başarılı bir taşıma gerçekleştirmektedir. Ekspertiz raporu ile gerekli olan kapalı kasa araç belirlenmektedir. Ayrıca, gerekli olan paket seçenekleri de belirlenmektedir. Paketleme işlemlerinde, aradığınız mükemmel çalışmaları sunan paket ekibimiz, eşyalarınızın zarar görmesini engellemektedir. Eşyalarınızın fotoğrafları çekildikten sonra, isteğe bağlı olarak sigortalama yapılmaktadır. Hem şehir içi hem de şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız müşterilerin güvenini kazanmış olup memnuniyet odaklı hizmet sunmaktadır.

 

 ASANSÖRÜN YERİ ÖNEMLİDİR

 

            Asansör, evden eve nakliyat işlerinde, çok önemli bir yere sahiptir. Park veya bahçe boşlukları, asansör için çok iyi yerlerdir. Bu nedenle İstanbul evden eve nakliyat, asansörün kurulacağı yeri, önceden tespit etmektedir. Asansör kurulumunda, raylar özenle duvara yerleştirilir. Günümüz teknolojisi ile üretilen bu asansörler, eşya taşıma işinde, büyük kolaylık sağlamaktadır.

 

 HASSAS EŞYALAR ÖZENLE PAKETLENİR VE ÖZENLE İSTİFLENİR

 

            Eşyalarınız için tercih edilen özel süspansiyonlu ve kapalı kasası olan araca, özel köpüklü kutulara veya balonlu naylonlu kutulara paketlenmiş olan hassas eşyalarınız, en son yerleştirilir. Asansörden, ağır ve dayanıklı eşyalar öncelikle indirilir ve tabana istiflenir. Üst kısma ise, hassas eşyalarınız özenle yerleştirilir. Bu yöntemle, evden eve nakliyat işlerinde, eşyalarınızın zarar görmesi engellenir. İşinin uzmanı elemanlarımız, kısa zamanda eşyaları indirirler.

 

 TAŞIMA İŞİNİN BİTİRİLMESİ

 

            Taşınacak eşyaların, getirilmesi planlanan adrese gelmesi ile birlikte, eşyaların indirilme süreci başlar. Asansör kullanılarak eşyaların indirilmesi işleminden sonra, ev içerisinde eşyaların düzeltilmesi işlemi için, bayan eleman tedarik edilmektedir. Günümüz teknolojisinin son ürünü olan asansörlerle, kısa zamanda eşyalar indirilmektedir. Eşya indirme işleminde de, hassas eşyalar en son indirilmektedir. Ayrıca, sağlam ve dayanıklı eşyaların indirilme işlemlerinde, eşyaların zarar görmemesine dikkat edilmektedir. Kullanılan kapalı kasa araçlar, son teknoloji ile üretilen konforlu ve süspansiyonlu araçlardır. Ayrıca, kapalı kasalar, yağmur ve benzeri dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Şoförlerimiz, işini meslek edinmiş kişilerden oluşmaktadır. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!