Bir Oyundan beklentiniz Ne Olurdu?

Bir oyundan beklentinizin çok fazla olmadığını biliyoruz. Çünkü sizin amacınız yalnızca eğlenceli vakit geçirmek hatta bulunduğunuz yerde zamanınız fazlaysa sıkılmamanız.

Bir Oyundan beklentiniz Ne Olurdu?
Bir Oyundan beklentiniz Ne Olurdu? Admin
Bu içerik 318 kez okundu.

 

Bir oyundan beklentinizin çok fazla olmadığını biliyoruz. Çünkü sizin amacınız yalnızca eğlenceli vakit geçirmek hatta bulunduğunuz yerde zamanınız fazlaysa sıkılmamanız. İşte son dönem milyonlarca kişi tarafından da ilgi ile takip edilen agario oyunu buna örnek olarak gösterilebilen oyunlardan bir tanesidir. Herhangi bir şekilde yaş farkı gözetmeksizin herkes oyunu oynayabilir. Öyle daldan dala gezmenize bir sürü tuşlara basmanıza da gerek yok yapacağınız ustaca hareketler neticesinde ciddi anlamda level atlayabilirsiniz. Oyunun dikkat çeken bir yapısı var özellikle de renkler ve de karakterinizin kıvrak hareketleri. Yani parmaklarınıza olan hakimiyetinizin iyi olması gerekiyor.

Kısaca basit ve de usta ellerde oynandığında güzel zaman geçirebilirsiniz. Oyundan bir kez çıktığınızda kaldığınız yerden devam edemiyor yeniden başa dönmeniz gerekiyor. bu yüzden de kapatırken kırk kere düşünmeniz gerekiyor. Sonuçta bir emek harcadınız ve karakterinizi büyüttünüz. Lakin siz artık bu oyunu biliyorsunuz ve bu nedenle de yine yeniden büyültebilirsiniz. Sonuç olarak ise herkesin mutlaka oynaması gereken oyunlardan bir tanesi olarak yerini aldı diyebiliriz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!