Atlasglobal Ortak Uçuşlarla Avrupa’da Hız Kesmeden Büyüyor!

Atlasglobal, Air France ortak uçuş anlaşmasından sonra Air Serbia ile de işbirliğine giderek yeni bir ortak uçuş anlaşmasına imza attı.

Atlasglobal Ortak Uçuşlarla Avrupa’da Hız Kesmeden Büyüyor!
Atlasglobal Ortak Uçuşlarla Avrupa’da Hız Kesmeden Büyüyor! Admin
Bu içerik 922 kez okundu.

Anlaşma kapsamında, Atlasglobal yolcuları Belgrad’a her gün uçuş imkanı bulurken, Air Serbia yolcuları ise İstanbul ve ötesine Atlasglobal ayrıcalıklarıyla seyahat edecek.

Atlasglobal’in İstanbul – Belgrad Uçuşları 15 Mart’ta Başlıyor...

Atlasglobal Avrupa’da büyüme stratejisini Air Serbia ile imzaladığı ortak uçuş anlaşması ile sürdürüyor. Günlük karşılıklı olarak gerçekleşecek İstanbul-Belgrad uçuşları 15 Mart 2017 tarihinden itibaren başlayacak.

 

Uçuş No.

Kalkış

Varış

Uçuş Günleri

KK (JU)

İstanbul (IST) - 09:30

Belgrad (BEG) - 11:10

Pazartesi, Cuma, Cumartesi

KK (JU)

Belgrad (BEG) - 12:40

İstanbul (IST) - 14:20

Pazartesi, Cuma, Cumartesi

KK (JU)

İstanbul (IST) - 15:40

Belgrad (BEG) - 17:20

Salı, Çarşamba, Perşembe, Pazar

KK (JU)

Belgrad (BEG) - 18:20

İstanbul (IST)- 20:00

Salı, Çarşamba, Perşembe, Pazar

 

Anlaşmaya ilişkin konuşan Atlasglobal Genel Müdür Yardımcısı Semra Erener Özalçın, “Atlasglobal olarak yurtdışında büyüme ve Türkiye’nin doğusuyla batısı arasında köprü oluşturma vizyonumuz çerçevesinde 35 ülkede 50’den fazla noktaya uçuş gerçekleştiren bir havayolu olduk. Yurtdışındaki büyümemize özellikle Rusya ve BDT bölgesinde hız kesmeden devam ediyoruz. Avrupa’daki büyümemiz ise ortak uçuş anlaşmalarıyla istikrarlı bir şekilde devam edecek.

 

Air Serbia ile yaptığımız ortak uçuş anlaşması ile uçuş ağımıza Belgrad’ı ekledik. Haftanın her günü karşılıklı olarak Belgrad’a uçuşlarımızı gerçekleştireceğiz. 2017 yılında Atlasglobal’in bir

yandan organik büyümesini sektör ortalamasının üzerinde devam ettirmeye, diğer yandan da işbirlikleri ile destinasyon sayımızı global anlamda genişletmeye odaklanacağız.

 

Atlasglobal ile yaptıkları ortak uçuş anlaşmasından duydukları memnuniyeti dile getiren Air Serbia CEO’su Dane Kondic ise “Türkiye ile olan bağlantımızı Atlasglobal ile sürdüreceğiz. Atlasglobal ortak uçuş anlaşmamız bulunan partnerlerimiz arasında önemli bir yere sahip olacak. Air Serbia olarak 127 uçuş noktamızla yolcularımıza yeni destinasyonlar eklemeye devam edeceğiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!