FIS SNOWBOARD DÜNYA KUPASI ERCİYES PRESENTED BY İSTİKBAL 4 MART 2017’DE ERCİYES’TE

Uluslararası Kayak Federasyonu (FIS) , Kayseri Erciyes A.Ş., Türkiye Kayak Federasyonu ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle düzenlenen FIS Snowboard Dünya Kupası Presented by İstikbal ’in final etabı, 4 Mart’ta Erciyes Develi Kapı’da gerçekleşecek.

FIS SNOWBOARD DÜNYA KUPASI ERCİYES PRESENTED BY İSTİKBAL 4 MART 2017’DE ERCİYES’TE
FIS SNOWBOARD DÜNYA KUPASI ERCİYES PRESENTED BY İSTİKBAL 4 MART 2017’DE ERCİYES’TE Admin
Bu içerik 1683 kez okundu.

2014 yılında İstanbul’da gerçekleştirilen FIS Snowboard Big Air Dünya Kupası ve geçen sene Kayseri’de gerçekleştirilen ‘FIS Snowboard Dünya Kupası, oldukça başarılı geçti. Ulusal ve uluslararası tanıtıma büyük katkı sağlayan böylesi bir etkinliğin final etabının 2017 yılında tekrar Erciyes’te ve bu yıl ‘İstikbal Mobilya’ ev sahipliğinde gerçekleşecek olması ülkemizin sahip olduğu kış sporları potansiyelinin büyüklüğünü göstermesi açısından da ayrıca önem taşıyor.

Dünyanın en iyi 120 snowboard sporcusunu buluşturacak ‘FIS Snowboard Dünya Kupası Presented by İstikbal’ in final etabı, 4 Mart Cumartesi günü Erciyes Develi Kapı’da gerçekleşecek. Uluslararası Kayak Federasyonu (FIS) , Kayseri Erciyes A.Ş., Türkiye Kayak Federasyonu ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin destekleri ve ‘İstikbal Mobilya’ nın isim sponsorluğunda gerçekleşecek yarış, aynı zamanda kristal küre ödülünü kazanacak sporcuyu da belirleyen etap olacak.

Sporcular, Erciyes’te İstikbal Dünya Kupası’nı kazanmak için ihtiyaç duydukları puanların yanında, rekor seviyedeki ödül için de yarışacak. 50.000 İsviçre Frank’ı (yaklaşık 165 bin TL) tutarındaki toplam ödül, dereceye girecek sporcular arasında bölüştürülecek.

FIS’in teknik heyeti tarafından onaylanan ve uzunluğu 102 km’ye ulaşan pist üzerinde gerçekleşecek yarış çerçevesinde çeşitli izleyici aktiviteleri ve seyirci yarışları da gerçekleşecek.

BOYDAK HOLDİNG CEO’SU ERTUNÇ LAÇİNEL

Kayseri Erciyes Develi Kapı’da düzenlenecek FIS Snowboard Dünya Kupası finaline Boydak Holding bünyesindeki global markalarımızdan biri olan İstikbal markamızla ‘İstikbal Snowboard Worldcup Weekend’ adı altında 4 ve 5 Mart tarihlerinde çeşitli etkinlikler düzenleyerek destek veriyoruz. Şehrimizde bulunan Erciyes’in uluslararası kış sporlarında tercih edilmesi bizim haklı gurur kaynağımızdır. Ülkemize, şehrimize ve kış sporlarına katkı yaratacak bu organizasyonun bir davet ortamında geçmesini ve organizasyona katılan herkesin keyifli anlar geçirmesine katkı sağlamak için iki gün sürecek etkinliklerimizde 5 Mart’ta vereceğimiz Ziynet Sali konseri ’de yer alıyor. Herkesi bu etkinliğimize davet ediyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!