Kelebek’ten 10 milyon TL’lik yeni proje

Türkiye'nin en büyük mutfak üreticisi konumunda olan Kelebek, yurtiçi ve yurtdışında 8 binden fazla projede edindiği deneyimle, büyük ve prestijli işbirliklerinde yerini almaya devam ediyor. Mutfak sektöründe ürünlerine 5 yıl garanti veren tek marka olan Kelebek, kalite standartlarını ön planda tutan üretim gerçekleştiriyor.

Kelebek’ten 10 milyon TL’lik yeni proje
Kelebek’ten 10 milyon TL’lik yeni proje Admin
Bu içerik 1496 kez okundu.

80 yılı aşkın sürelik tecrübesiyle Türkiye’nin ilk markalı mutfak üreticisi olan Kelebek, Erzurum’da inşa edilen Şehristan Konutları Projesi için KDV hariç 9.814.658 TL’lik anlaşma imzaladı. Anlaşmaya göre Kelebek projenin tüm mutfak, banyo ve aksesuarlarını üretecek. Projenin Aralık ayı sonunda tamamlanması öngörülüyor.

 

Kelebek Genel Müdürü Ersin Serbes, projeli işlere büyük önem verdiklerini, metropoller dışındaki projelerle de yakından ilgilendiklerini söyledi. “Erzurum’un önemli konut projelerinden Şehristan’ın tüm mutfak, banyo ve aksesuarlarını biz yapacağız” diyen Serbes, kaliteden ödün vermeyenlerin tercihi olmayı sürdüreceklerini iletti.

 

Kelebek olarak agresif büyüme hedefleri doğrultusunda; altyapı ve fabrika yatırımlarını artırıp üretim hattını genişlettiklerini de vurgulayan Serbes, “Güçlü iş ortaklarıyla görüşmelerimiz devam ediyor. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük illerde kentsel dönüşümle beraber fırsatlar arttı. Metropoller dışında da bütük potansiyel var. Hem yurtiçi hem yurtdışında yılların deneyimine sahip güçlü projeli işler ekibimizle hedeflerimize yönelik çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çok önemli projelerde imzamız bulunuyor. Yenilikçi tasarım anlayışımız ve fonksiyonel çözümlerimizi işbirliği yaptığımız projelere aktarmaktan ve bu projelere katma değer sağlamaktan dolayı mutluluk duyuyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!