Doğtaş Kelebek’ten yaklaşık 10 milyon TL’lik yeni anlaşma

Mobilya sektörünün öncülerinden Doğtaş Kelebek, Erzurum’da hayata geçecek Şehristan Konutları projesiyle anlaşma imzaladı. Anlaşma, Kamuya Açıklama Platformu’na (KAP) yapılan açıklamayla kamuoyuna duyuruldu.

Doğtaş Kelebek’ten yaklaşık 10 milyon TL’lik yeni anlaşma
Doğtaş Kelebek’ten yaklaşık 10 milyon TL’lik yeni anlaşma Admin
Bu içerik 354 kez okundu.

Türkiye’nin öncü mobilya şirketi Doğtaş Kelebek, Erzurum’da inşa edilen Şehristan Konutları Projesi’nin mutfak, banyo ve aksesuarlarını yapacak. Erzurum’da inşa edilen proje ile KDV hariç 9.814.658 TL’lik anlaşma imzalandı. Projenin 20 Aralık 2017’ye kadar tamamlanması öngörüldü.

 

Doğtaş Kelebek Mobilya’nın yüksek kalite anlayışı, kullanışlı ürünleri ve tasarımlarıyla tercih edildiğini belirten Doğtaş Kelebek Genel Müdürü Ersin Serbes, büyük şehirler dışında da projelerle ilgilendiklerini iletti. “Erzurum’un önemli konut projelerinden Şehristan’ın tüm mutfa, banyo ve aksesuarlarını biz yapacağız” diyen Serbes, kaliteden ödün vermeyenlerin tercihi olmayı sürdüreceklerini söyledi.

 

Doğtaş olarak agresif büyüme hedefleri doğrultusunda; altyapı ve fabrika yatırımlarını artırıp üretim hattını genişlettiklerini de vurgulayan Serbes, “Güçlü iş ortaklarıyla görüşmelerimiz devam ediyor ve mağazalaşma konusunda yeni yatırım taleplerini titizlikle değerlendiriyoruz. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük illerde kentsel dönüşümle beraber fırsatlar arttı. Hem yurtiçi hem yurtdışında hedef pazarlara yönelik stratejilerle başarılı bir bayi ağı geliştiriyoruz” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!