Katarakt ve Vitamin Eksikliği

Göz hastalıklarının temel nedenlerinden bir tanesi de aslında vitamin yoksunlıuğudur. Siz yediğiniz içtiğinizde vitamin dengesine dikkat ederseniz gözlerinizin sağlığını da o kadar iyi korumuş olursunuz.

Katarakt ve Vitamin Eksikliği
Katarakt ve Vitamin Eksikliği Admin
Bu içerik 303 kez okundu.

 

Göz hastalıklarının temel nedenlerinden bir tanesi de aslında vitamin yoksunlıuğudur. Siz yediğiniz içtiğinizde vitamin dengesine dikkat ederseniz gözlerinizin sağlığını da o kadar iyi korumuş olursunuz. Örneğin katarakt hastalığının önlenmesi noktasında A vitaminin önemi büyüktür. Çünkü göz kuruluğunu ve de gece körlüğünü önleyecektir. Bu durum yalnızca günümüzde değil geçmişten de çok iyi bilinir. Katarakt sorunu yaşlılık belirtilerinden bir tanesidir. İnsan yaşlanmaya başladıkça bu durum kendisini biraz daha ön plana çıkarır. Ve görme sorunları baş göstermeye başlar.  Eğer ki doğru besin grupları hangileri derseniz o zaman size A,C,E ,çinko, beta karoten  ve omega 3-6 ‘yı sizlere örnek olarak gösterebiliriz.

Bursa göz hastalıkları konusunda başarılı çalışmalar yürüten aritmi göz ise kendini bu konuda her zaman ispatlamıştır. Merkezde yapılan göz ameliyatlarının büyük bir çoğunluğu olumlu olarak sonuçlanmış. Ve hastalıkların ilerlemesi doğrudan durdurulmuştur. Eğer ki sizde yaşlılığa bağlı olarak gözlerinizde katarakt ya da görme problemleri yaşıyorsanız o zaman merkezi ziyaret etmeniz ya da online olarak www.aritmigoz.com adresinden randevu almanızı öneririz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!