Corena Ecza Deposu Sosyal Sorumluluk Projeleri

Corena Ecza Deposu uluslararası temelde ilaç ve tıbbi malzeme tedarikinde uzmanlaşmış çekirdek bir tedarikçidir.

Corena Ecza Deposu Sosyal Sorumluluk Projeleri
Corena Ecza Deposu Sosyal Sorumluluk Projeleri Admin
Bu içerik 248 kez okundu.

 

Corena Ecza Deposu uluslararası temelde ilaç ve tıbbi malzeme tedarikinde uzmanlaşmış çekirdek bir tedarikçidir. 1998 yılında hizmetini küresel ölçekte genişletmek amacıyla kurulan şirket, 2007 yılında Depo Dağıtım Lisansı'nı (WDL) almıştır. CO-RE-NA artık piyasanın ayrılmaz bir parçası ve 6 kıtada 86 ülkeye ilaç tedarik etmektedir. Sağlık hizmetlerindeki maliyet artışı ve üreticilerin farklı fiyatlandırma politikaları, ülkeler arasında ilaç satışı meydana getirmiştir ve uluslararası tedarik süreci başlamıştır. Corena Ecza Deposu hastalara, makul fiyatlarla uygun tedavi imkanları sağlayabilmek için çok sayıda sağlık kuruluşu, eczane, hastane ve uluslararası depo ve tedarikçilerle çalışmaktadır.

Corena Ecza Deposunun kâr amacı gütmeyen yapılanmalara hizmet götürmek ve yerel, uluslararası sağlık projelerinde destek olmak önemli önceliklerinden biridir. Coğrafi konumumuz nedeniyle, Orta Doğu krizleri ile acil durum alanlarına katkı sağlamak temel amaçları arasında geliyor. Şu anda 15 STK ile Orta Doğu’ da aktif olarak çalışmalarına devam etmektedir. Bölgedeki insanların hayatta kalma ihtiyaçları için sağlanan malzemeler yalnızca ilaçla sınırlı kalmayıp, sarf malzemeleri ve hijyenik takımlar da bulunmaktadır. Böylece hem acil durum hem de uzun vadeli ihtiyaçların karşılanmasını sağlıyor.

Tedariki sağlanan ürünlerin insan sağlığının daha iyiye götürülmesinde etkin bir rolü olduğunun ve bu durumun getirdiği sorumluluğun bilincinde olan Corena Ecza Deposu bu anlamda güçlü bir operasyon zincirinin yanı sıra sürecin en etkili şekilde ilerletilmesinin kilit unsurlar olduğunun bilincinde olarak hareket ediyor.

Corena Ecza Deposunda tüm sevkiyatlar, sipariş gereksinimleri ve müşteri talepleri doğrultusunda titizlikle organize edilmekte olup sevkiyatın hacmine ve hassasiyetine bağlı olarak paketleme yapılarak en sağlıklı şekilde müşteriye ulaşımını sağlar.

Ürünler özelliklerine uygun bir şekilde soğuk hava deposunda (2-8 C) veya ortam sıcaklığındaki depo alanında muhafaza edilmekte olup, Corena Ecza Deposu ürünle ilgili en uygun ortamı hazırlar. Tedarik sürecindeki tüm siparişler müşteri talepleri doğrultusunda titizlikle organize edilmekte olup soğuk zincir ürünlerin sevkiyatı için yalıtımlı ve geçerliliği sağlanmış kutularla ve veri kaydedici ekipmanlar kullanılmaktadır. Bu mevcut metotlara ilaveten, hizmet kalitesini artırmak amacıyla, yeni ambalajlama ve operasyonel çözümler de takip edilmektedir.

İhtiyaç sahibi hastalara ürünleri en uygun şekilde iletmek ve daha sağlıklı bir yaşam sunmak için yola çıkan Corena Ecza Deposu, uluslararası arenada büyük oranda bir paya sahip olup, alanında en iyi olan firmaların arasında yer almaktadır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!