“İYİ OLMAK” SADECE SİZİN ELİNİZDE

“Kendi elimi kendim tuttum ve kendimi kendim ayağa kaldırdım. Hayatta yapabildiğim en iyi şey de bu oldu” Yasemin Conker

“İYİ OLMAK” SADECE SİZİN ELİNİZDE
“İYİ OLMAK” SADECE SİZİN ELİNİZDE Admin
Bu içerik 343 kez okundu.

Kişisel Gelişim Uzmanı Yasemin Conker yeni kitabı “İyi Oldum” ile on beş yıl önce çıktığı içsel yolculukta, kendisini iyileştirme tekniklerini okurlarla paylaşıyor. Conker, hem maddi hem de manevi olarak zor günler yaşadığı bir dönemde tesadüfen gittiği bir seminer sonrasında kendisini iyileştirebilmesinin tek mümkün yolunun yine kendisi olduğunu fark ederek yaşamında doğru yöntemleri uygulamaya başlıyor. Yalın, anlaşılır ve kolay uygulanan bu yöntemlerin ardından, yaşama sevinciyle dolu, hayattan daha çok zevk alan, korkularından ve hastalıklarından arınmış yeni bir insana dönüşüyor.

 

Yasemin Conker “İyi Oldum” kitabında orta yaşa geldiğinde, iş hayatının, sağlığının ve insanlarla olan ilişkisinin son derece kötü olduğu bir dönemde, tesadüfen gittiği bir seminer sonrasında, uyguladığı yöntemlerle hayatının nasıl değiştiğini anlatıyor. Conker’e göre zihin şifalandıkça yansıması bedene de yansıyor.

 

Sayısız seminer, çok sayıda kitap ve reikiye rağmen mutluluğun her seferinde bir sabun köpüğü gibi ellerinde söndüğünü ifade eden Conker, 50’li yaşlarına yaklaşırken mutluluğun yakalanacak bir kavram olmadığını anlayarak kendini dönüştürmeye başlıyor. “Çalışmalarımı yaptıkça çok daha sakin, olgun, sağlıklı olmaya başladım. İçime yayılan koşulsuz sevgi öyle bir enerji ki eskiden beni tanıyanlar ve uzun zaman görmemiş olanlar şimdiki beni görünce gözlerine inanamıyorlar, değişim öylesine kuvvetli oldu.

 

Yasemin Conker’in kitabı “İyi Oldum”da anlattığı yöntemlerle siz de hayattan daha çok zevk alan, yaşama sevinciyle dolu, neyi, ne zaman, nasıl ve ne kadar yapması gerektiğini bilen, insan ilişkileri sevgi ve saygı içinde, sağlığı tam olarak iyi, yeni bir kişi olabilirsiniz. Yasemin Conker’in belirttiği gibi “Bu yöntemler ile herkes kendisini her konuda iyileştirebilir, potansiyelini artırabilir, hayatını neşe ve huzur içinde yaşayabilir. Bunun için sürekli bir hocaya ihtiyaç yoktur. Bu yöntemlerin bir defalık doğru olarak öğrenilmesi yeterlidir.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!