Ahşap Çatı Pencere Sistemleri Ve Ayrıcalıkları

Kolay kilitlenme özelliğini içeren pencere barlarına bütünleşmiş havalandırma kapaklarıyla çatı pencerelerinizi açmaya gerek kalmadan her türlü hava

Ahşap Çatı Pencere Sistemleri Ve Ayrıcalıkları
Ahşap Çatı Pencere Sistemleri Ve Ayrıcalıkları ali
Bu içerik 337 kez okundu.

            Kolay kilitlenme özelliğini içeren pencere barlarına bütünleşmiş havalandırma kapaklarıyla çatı pencerelerinizi açmaya gerek kalmadan her türlü hava şartına odanızı rahatlıkla havalandırmanız mümkündür. Üstelik daha sonrasında elektrik kontrolüne sahip akıllı sistemlere dönüşme olanağınız da mevcuttur. Firma olarak siz müşterilerimize sunduğumuz ve http://www.catipenceresi.net web adresimizde yer verdiğimiz ürün sistemlerimizin de özelliklerini bilmeli ve değerlendirmelisiniz. İyi ve rahat bir kontrol çubuğu mevcut olduğundan dolayı kullanımı son derece kolaydır. Pencereleri güvenilir ve kolay temizleyebilmek adına mevcut çerçeve içerisinde 180 derece döndürebilirsiniz. Muhteşem değerler için aslında fiyat aralığı da oldukça uygun düzeylerdedir. Montaj işlemini son derece kolay bir şekilde gerçekleştirdiğimiz bu sistemlerimizden sizler de gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

            Söz konusu olan bu sistemlerimizin perde ve gölgelikler kapsamında da ayrıcalıkları mevcuttur. Güneş koruyucu ve güneşlikleri de aksesuar yelpazemiz dahilinde değerlendirmeniz mümkündür. Karanlık çatı ara katlarını daha yaşanabilir bir alan haline getirmeniz son derece kolay olabilir. Bunun için ilk olarak mekanın doğal gün ışığını ve temiz havayı almasını sağlamalısınız. Genel bir kısmı eğimli olan bu alanlarda havalandırmanın sağlanması için açılabilen mekanizmalı pencereler gerek görülmektedir. Bunlar aynı zamanda su izolasyon problemini de yaşatmayan sistemler olacaktır. Çok uzun seneler önce ilk defa çatı pencereleri üretilirken bu hususlar üzerinde durulmuştur. Neredeyse günümüz dünyasına kadar da bu sistemlerin temel ayrıcalıkları aşırı bir şekilde değişmemiştir.

            Suların doğal yollarla aşağıya akması için gereken minimum eğim ve paslanmaz alüminyum yolların açılması gerekecektir. Açılma sistemi, hem açılabilen pencerenin kolaylıkla kapatılması hem de dışarıya çıkmaya gerek kalmadan dış camın temizlenmesine imkan sunan ahşap çatı pencereleri sistemimiz geliştirilmiş düzeydedir. Bu açılım sistemimizde pencere kanatlarının orta ve yan bölümlerinde yer alan eğimli menteşeler de merkezi dönme hareketlerini üstlenmektedir. Yani pencere sistemlerimizin kanatları kendi ekseninde bir nevi takla atmaktadır. Dış bölümde yer alan camlar iç kısma doğru dönmekte ve rahatlıkla temizlenmektedir. Siz değerli müşterilerimizin de çatı pencere sistemlerimizin tüm bu ayrıcalıklardan faydalanması için firmamızla direkt olarak iletişime geçmesi ve sistemlerimiz hakkında bilgi edinmesi uygun olacaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!