​Microsoft ve Media Markt işbirliği ile kodlama eğitimleri devam ediyor!

Microsoft ve Media Markt işbirliği ile kodlama eğitimleri devam ediyor! Tüketen toplumdan üreten topluma geçişi desteklemek için çalışmalar yapan Microsoft Türkiye, Media Markt işbirliğiyle çocuklara parlak bir gelecek armağan etmek için kodlama eğitimlerine devam ediyor. Media Markt mağazalarında 18-19 ve 25-26 Şubat tarihlerinde yapılacak olan kodlama eğitimlerine 7-12 yaş gruplarındaki çocuklar ücretsiz olarak katılabiliyor.

​Microsoft ve Media Markt işbirliği ile kodlama eğitimleri devam ediyor!
​Microsoft ve Media Markt işbirliği ile kodlama eğitimleri devam ediyor! Admin
Bu içerik 673 kez okundu.

Teknoloji tüketenden, teknoloji üreten ve ihraç eden bir konuma gelmenin ancak eğitim ve katma değer yaratan ekonomiye yatırımla mümkün olduğu inancıyla yola çıkan Microsoft Türkiye’nin kodlama eğitimleri devam ediyor.

 

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi Media Markt ile işbirliği yapan Microsoft Türkiye, kodlama eğitimlerini Media Markt mağazalarına taşıyor. 18-19 Şubat tarihlerinde Marmara Forum ve Viaport, 25-26 Şubat tarihlerinde Bayrampaşa ve Ümraniye Media Markt mağazalarında gerçekleşecek olan 1 saatlik eğitimlere ücretsiz olarak katılınabiliyor.7-12 yaş aralığındaki çocukların yararlanabileceği eğitimlerde katılımcılara kodlama konusunda bilgi verilecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!