​ARAÇ TAKİP SİSTEMLERİ YAKIT TASARRUFU SAĞLIYOR

Özellikle lojistik ve taşımacılık sektöründe daha çok tercih edilen aromil araç takip sistemi her geçen gün gelişmekte ve daha fazla tercih edilmektedir.

​ARAÇ TAKİP SİSTEMLERİ YAKIT TASARRUFU SAĞLIYOR
​ARAÇ TAKİP SİSTEMLERİ YAKIT TASARRUFU SAĞLIYOR seobaz
Bu içerik 329 kez okundu.

Özellikle lojistik ve taşımacılık sektöründe daha çok tercih edilen aromil araç takip sistemi her geçen gün gelişmekte ve daha fazla tercih edilmektedir. Firma ve kurumlara bu sistem bir çok avantajı sunmaktadır. Öncelikli olarak 7/24 kontrol ve takip etmenize olanak sağlar. Hem araçlar hem de sürücüler rahatlıkla kontrol edilebilmektedir. Bu sistem sayesinde yakıt tüketimi minumum seviyelere kadar düşürülebilir. Aşırı hız yapılmasının önlenmesi, rota dışı kullanımların önüne geçilmesi gibi durumlara önlem alınarak ciddi bir yakıt tasarrufu sağlanabilmektedir. Firmalar sahip oldukları araçlarının daha güvenli olmasını bu sistem sayesinde sağlayabilir. Kontrol edilen ve denetlenen araç sürücüleri aşırı hız ve kontrolsüz hareketlerden uzak durmak zorunda kalırlar.

Sistem araçlar üzerine takılan aromil araç takip cihazı sayesinde işlemektedir. Bu cihaz merkeze bağlanır ve merkezden tüm kontroller yapılabilmektedir. Yukarıda belirttiğimiz gibi daha birçok farklı avantaj sayabiliriz. Bu sistem sizlere zamandan tasarruf yapmanızı sağlar. Sahada görev başında olan ekip ve sürücülerle telefonla zaman kaybetmeden merkezi yerinizden kontrol mekanizması sayesinde en kestirme yollardan ulaşımları sağlanabilmektedir. Bunun dışında en faydalı kısmı hırsızlık ve çalınmalara karşı aracınızı kontrol edebiliyor olmanız olacaktır. Filo takip sayesinde aracınızı her zaman 7/24 takip edebileceğiniz için tüm olumsuz durumlara karşı önlem almanız kolaylaşacaktır. Bu sistemin içinde bulunan özellik sayesinde uzaktan kumanda sistemiyle araç kilitlenir ve kesinlikle hareket edemez bir hale getirilebilmektedir.

Kaynak: http://www.aromil.com

 

araç takip cihazı araç takip sistemi takip cihazı takip sistemi araç takip
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!