Kalbiniz Uçuşa Geçsin

Red Bull Skydive Takımı üyesi Marco Waltenspiel ile Amy Chmelecki ve Marco Fürst, Sevgililer Günü şerefine kalp şeklinde bir adanın üzerinden atladı.

Kalbiniz Uçuşa Geçsin
Kalbiniz Uçuşa Geçsin Admin
Bu içerik 344 kez okundu.

Nesillerinin en iyi skydiver’ları arasında yer alan Amy Chmelecki, Marco Fürst ve Marco Waltenspiel, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlamak için yürek ısıtan bir atlayış yapmak üzere bir araya geldi.

 

Üçlü, mükemmel Galešnjak adasının üzerinde uçmak üzere Hırvatistan’ın kalbine seyahat etti. Kalp şeklinde olması nedeniyle Aşk Adası adıyla anılan bu adanın üzerinde süzülerek, aşk okunu oluşturmak için bir atlayış sergiledi. Kışın hızla değişen hava koşullarına rağmen rüzgarı bulutları temizlediğinde üçlü amacına ulaşmak için kısa süreli fırsat yakaladı.

 

Red Bull Skydive Takımı üyesi Waltenspiel atlayış sonrası, “Hava soğuktu, rüzgar da şiddetliydi ama gökyüzünde tek bir bulutun olmadığı muhteşem bir gündü. Kalp şeklindeki güzel ada ve onu çevreleyen bir sürü adacıktan oluşan bu olağanüstü manzaranın üstünde muazzam bir uçuş yaptık.”

 

Amy Chlelecki ise, “Bu dünyada yapmayı en sevdiğim şeylerden biri güzel yerlerin üzerinde uçmaktır, dolayısıyla bu proje benim için çok ama çok özel oldu” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!