“Tohum Kutusu” ile Otizmli Çocukların Özel Eğitimine Destek Olun

Tohum Otizm Vakfı ve Nar Gourmet işbirliği ile hazırlanan “Tohum Kutusu”nu satın alarak, otizmli çocukların erken tanısının konulması ve özel eğitim ile topluma kazandırılmasına destek olabilirsiniz.

“Tohum Kutusu” ile Otizmli Çocukların Özel Eğitimine Destek Olun
“Tohum Kutusu” ile Otizmli Çocukların Özel Eğitimine Destek Olun Admin
Bu içerik 1443 kez okundu.

Tohum Otizm Vakfı Özel Eğitim Okulu öğrencisi Mustafa Birdal’ın çizimlerini taşıyan “Tohum Kutusu”, Nar Gourmet online mağazasında satışa sunuldu. 14 yaşında olan Otizmli Mustafa Birdal, çevresiyle göz teması kurmuyor ve konuşmuyor. Ancak 8 yaşından beri çizdiği resimler aracılığıyla kendini ifade ediyor.

 

Otizmin günümüzde bilinen tek tedavisi, erken tanı ile yoğun ve sürekli eğitimdir. Erken tanı ve doğru bir eğitim yöntemi ile yoğun olarak özel eğitim alan çocukların yaklaşık yüzde %50’sinde otizmin belirtileri kontrol altına alınabilmekte ve gelişim sağlanabilmektedir.

 

Nar Gourmet, Tohum Kutusu’nun satışından elde edilecek gelir ile Tohum Otizm Vakfı Eğitim Burs Fonu’na katkı sağlayacak.

 

Sevdiklerine anlamlı bir hediye almak ve aynı zamanda otizmli çocukların erken tanısının konulması ve özel eğitim ile topluma kazandırılmasına destek olmak isteyenler, www.nargourmet.com adresinden “Tohum Kutusu”nu satın alabilir.

“Tohum Kutusu”nun içindeki ürünler; Çilek Reçeli, Mandalina Marmeladı, Karışık Akide Şekeri, Türk Siyah Çayı ve Çeşnili Zeytinyağı’ndan oluşmaktadır.

Tohum Otizm Vakfı Hakkında:

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı, "Otizm Spektrum Bozukluğu ve Yaygın Gelişim Bozukluğu" olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak 15 Nisan 2003 tarihinden bu yana çalışmalarını yürütmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!