“Türk Telekom Prime Corporate Weekend” ofisi Uludağ’a taşıyor

Türkiye’de özel sektör çalışanlarına yönelik ilk ve en büyük festival olma özelliğine sahip Corporate Weekend 16 Şubat’ta Türk Telekom Prime sponsorluğunda başlıyor. 16-19 Şubat tarihlerinde Uludağ’da gerçekleşecek “Türk Telekom Prime Corporate Weekend” kapsamında binlerce özel sektör çalışanı bir araya gelecek. Festival boyunca kayak keyfinin yanı sıra yeme-içme ve müzik ziyafeti de yaşanacak.

“Türk Telekom Prime Corporate Weekend” ofisi Uludağ’a taşıyor
“Türk Telekom Prime Corporate Weekend” ofisi Uludağ’a taşıyor Admin
Bu içerik 499 kez okundu.

Türk Telekom Prime müşterileri festival kapsamında Jolly Tur üzerinden yapılan rezervasyonlarda iki gece konaklamada yüzde 25, üç gece konaklamada yüzde 30 ve ulaşımda yüzde 50 indirim ayrıcalığından yararlanabilecek.

 

Yol Project, Zeynep Bastık, David Şaboy, Hakan Kabil, Emrah Göktaş, Perküsyon Tai gibi sevilen isimlerin sahne alacağı festivalin kapanışını ünlü şarkıcı Bengü ve DJ Ozan Çolakoğlu yapacak.

 

Türkiye’nin özel sektör çalışanlarına yönelik ilk ve en büyük festivali olan ve Türk Telekom Prime sponsorluğunda gerçekleştirilen Corporate Weekend bu sene de binlerce özel sektör çalışanına Uludağ’da eşsiz bir festival keyfi sunacak. 16-19 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek olan festivalde, Türkiye’nin her yerinden gelecek binlerce beyaz yakalı sınırsız eğlenceyi iş bağlantısı kurma şansıyla birleştirebilecek.

 

Corporate Weekend’de Türk Telekom Prime müşterilerini, konaklamadan ulaşıma, kayaktan çeşitli sahne şovlarına kadar birçok özel alanda avantajlı fırsatlar ve indirimler bekliyor. Türk Telekom Prime müşterileri, Jolly Tur üzerinden yapacakları rezervasyonlarda iki gece konaklamada yüzde 25, üç gece konaklamada yüzde 30 ve ulaşımda yüzde 50 indirim ayrıcalığından yararlanabilecekler.

 

Festival boyunca Türk Telekom Prime müşterileri, Bof Hotel Uludağ’daki Prime özel etkinlik alanında karaoke yarışmasının yanısıra dance hero, langırt, basketbol, refleks, slot car gibi oyunların yer aldığı birçok eğlenceli aktiviteye de katılma şansı yakalayacak. Ayrıca Karinna Hotel Uludağ lobisinde Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın UEFA Avrupa ligi maçları Tivibu farkıyla gösterilecek.

 

Uludağ’da yıldızlar geçidi

Festival kapsamında beyaz yakalılar; Yol Project, Zeynep Bastık, David Şaboy, Hakan Kabil, Emrah Göktaş, Perküsyon Tai gibi sevilen isimlerle müziğin, eğlencenin ve karın tadını çıkaracaklar. Festivalin kapanışını, pop müziğin en sevilen isimlerinden Bengü ve DJ Ozan Çolakoğlu yapacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!