TRT 1 Gündüz Kuşağı!

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında 14 Şubat Salı günü Ece Erken’in sunduğu “İyi Fikir”, anne-kız ilişkileri üzerinden geleneksel Türk kültürünün yeni nesillere aktarılmasına katkı sağlayan ‘Ana Kuzusu’ ve günlük dizi ‘Adını Sen Koy’ izleyici ile buluşacak.

TRT 1 Gündüz Kuşağı!
TRT 1 Gündüz Kuşağı! Admin
Bu içerik 413 kez okundu.

Ekolojik Hayat İyi Fikir’de!

14 Şubat 2017 Salı günü ekrana gelecek olan ‘İyi Fikir’ programında, Ekolojik Yaşam Uzmanı Erkan Şamcı, evde uygulanabilir doğal temizlik formüllerinden bahsedecek. Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Kemal Sayar, ideal aile ilişkisi hakkında merak edilenleri anlatacak. Ayrıca, Yemek Ustası Naciye Acaroğlu, birbirinden güzel Konya yöresel yemekleri ile programa renk katacak. İyi Fikir 14 Şubat Salı günü saat 09.30'da TRT 1 ekranında olacak.

 

Ece Erken ve Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘İyi Fikir’ hafta içi her gün saat 09.30’da özel konuları ve konuklarıyla modadan sağlığa, spordan, dengeli beslenmeye ve manevi konulara tüm iyi fikirleri TRT 1 ekranına taşımaya devam ediyor.

 

Ana Kuzusu’nda Yarışma Heyecanı Devam Ediyor!

Ana Kuzusu’nun 14 Şubat 2017 Salı günü yayınlanacak bölümünde heyecan artarak devam ediyor.Yarışmanın bu bölümünde, ilk haftasından bu yana yarışmada olan Elif Gülcanoğlu, mutfak görevinde mıhlama yapacak. Elenmeden son final haftasına kadar gelmeyi başaran diğer bir yarışmacı olan Seda Şan ise yaptığı ev künefesini annelerin beğenisine sunacak.

 

Ana Kuzusu’nun Özbek asıllı yarışmacısı Bahar Mustafaeva, eski kavanozları süsleyerek kullanılır hale getirmeye çalışacak. Diğer yarışmacı Nur Önal ise doğal malzemeler kullanarak çocuk odasını temizleyecek.

 

Seksenler dizisinin sevilen oyuncusu Özlem Balcı’nın sunuculuğunu üstlendiği ‘Ana Kuzusu’ hafta içi her gün 14.30’dan itibaren TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. 4 kızın anneleriyle birlikte yarıştığı Ana Kuzusu’nda, büyük ödül 1000 altına giden yolda kıyasıya mücadele devam edecek. Rakiplerinin annesinden altınları almaya çalışan yarışmacı kızları bu hafta da zorlu görevler bekleyecek.

 

 

‘Adını Sen Koy’ Dizisi’nin 107. Bölümünde Neler Olacak?

‘Adını Sen Koy’ 14 Şubat 2017 Salı günü saat 17.00’de 107. bölümü ile ekrana gelecek. Zehra Ayşe’nin hastalığını öğrenip konağa döndüğünde Ömer bir kez daha Zehra’ya minnettar kalır. Zehra’nın dönüşü Ayşe’yi mutlu ederken konak eski düzenine kavuşur. Zehra öğrendiği sırrın altında ezilmekte, Ayşe’nin öleceğini bir türlü kabul edememektedir. Zehra’nın duygularını kontrol edememesi Ömer’i tedirgin eder. Bir süre sonra bu durum Zehra ve Ömer arasında yaşanacak yeni bir krize sebep olur. Zehra duygularını gizlemekte Ömer kadar başarılı olamaz. Zehra bu sırrı açık verecek diye Ömer konaktan ayrılamaz olur. Zehra Ayşe’nin gelecek planları yaptığını gördüğünde Ömer’e Ayşe bu gerçeği söylemesini ister. Zehra’ya göre Ayşe’nin bu sırrı öğrenmek hakkıdır. Ömer’in kararı ise nettir. Ayşe bu sırrı öğrenmeyecektir. Zehra Ömer’e rağmen Ayşe’ye gerçeği kendi söylemeye karar verir. Ömer Zehra’ya engel olabilecek midir? Yoksa Ayşe gerçekleri öğrenecek midir?

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!