Pratik Un Helvası

Pratik yemek tarifleri konusunda oldukça ünlü olan sitemiz, yemeklerin, tatlıların, böreklerin, kahvaltılıkların, ara atıştırmalıklar gibi her çeşit yemeğin yapılışını uygulamalı olarak verilmektedir.

Pratik Un Helvası
Pratik Un Helvası seobaz
Bu içerik 325 kez okundu.

Pratik yemek tarifleri konusunda oldukça ünlü olan sitemiz, yemeklerin, tatlıların, böreklerin, kahvaltılıkların, ara atıştırmalıklar gibi her çeşit yemeğin yapılışını uygulamalı olarak verilmektedir. https://pratikbilgiler.gen.tr/ olarak sitemizde her türlü istediğiniz yemeği bulabilir ve evinizde kolay şekilde yapabilirsiniz.

 

            Sitemizin son gözde tatlısı un helvası olup günde yüzlerce kişi un helvasının yapılışını sitemizden izlemektedir. Sitemizde un helvasının yapılması için en hızlı ve en pratik şekilde tarif verilmektedir. Un helvası için şeker, un, su, tere yağ ve fıstık yeterli olmaktadır. Yapılışı ise tere yağ ile unu iyice kavurup kızarıncaya kadar bu işlem devam eder. Sonra üzerine şeker konularak biraz daha kavrulmaya devam edilir. Akabinde üzerinde sıcak su ve fıstık eklenerek sürekli olarak karıştırılır.

 

            Su çekildikten sonra kıvam alınca un helvasının yapılışı tamamlanmış demektir. Site olarak yemek konusunun her kategorisinde çeşitlilik bizde bulunmakta olup sayısız damak tadı sitemizde saklıdır. Sitemiz direk olarak giriş yapabilir ve üye de olabilirsiniz. Sitemiz takipçilerimiz için çeşitliliğini her geçen gün arttırmaya devam etmekte olup aynı zamanda üyelerimizden de tarifler almaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!