Telefon Dinleme Programı İndir ve Takibe Başla

Günümüz teknolojisinin son ürünlerinden biri olan casus telefon programı mükemmel işlevleri ile SELF Spy Yazılım sayesinde sizlerle. Takip etmek istediğiniz telefona birkaç dakika içinde yükleyip kurulumunu yapabileceğiniz bu program hedef telefona gelen aramaları takip edip konum tespit etmekle kalmıyor,

Telefon Dinleme Programı İndir ve Takibe Başla
Telefon Dinleme Programı İndir ve Takibe Başla Admin
Bu içerik 345 kez okundu.

 

Günümüz teknolojisinin son ürünlerinden biri olan casus telefon programı mükemmel işlevleri ile SELF Spy Yazılım sayesinde sizlerle. Takip etmek istediğiniz telefona birkaç dakika içinde yükleyip kurulumunu yapabileceğiniz bu program hedef telefona gelen aramaları takip edip konum tespit etmekle kalmıyor, WhatsApp Messenger ve Skype gibi sosyal medya uygulamalarını takip edip kontrol edebilmenizi sağlıyor. Sadece aramaları dinlemekle kalmadan istediğiniz kişileri engelleyebileceğiniz bu programın kurulumu da kullanımı kadar kolay.

Self SPY Telefon Dinleme Programı Nasıl Yüklenir ve Kurulumu Nasıl Yapılır?

Önceden de bahsettiğimiz gibi bu program hedef telefona, yani takip etmek istediğiniz telefona yüklenmelidir. Uzaktan herhangi bir şekilde yüklenemez. Birkaç dakikanızı alacak olan bu yükleme işlemini çok zor bir şey olarak görmenize gerek yoktur. Eğer bahsedilen açıklamaları uygun şekilde uygularsanız kurulumu yapmanız 5 dakikanızı bile almayacaktır. Programımız Google Play Store’da bulunmamaktadır telefon dinleme programı nasıl yüklenir sayfasından video ve resimli anlatım ile 2 ila 3 dakika içerisinde yüklenmektedir. Bu nedenle sitemizden yükleme yapmanız gerektiği için öncelikle güvenlik ayarlarında birkaç değişiklik yapmanız gerekli. Android telefonunuzun ayarlar penceresini açıp karşınıza çıkan “Güvenlik” sekmesini açınız. Güvenlik sekmesinde bulunan “Bilinmeyen Kaynaklar” kısmını aktif etmelisiniz. Böylece sitemizden telefon dinleme yazılımı yükleme yapabilirsiniz. Bu işlem sadece bizim programımız için değil, self-spy-casus-yazilim-2-gun-ucretsiz-deneme.gifPlay Store harici bir yerden indireceğiniz tüm uygulamalar için gerekli bir işlemdir. Cihazı yüklemek için yapmanız gereken ikinci işlem ise yine Ayarlar kısmından Google sekmesine tıklamak ve “Cihazı güvenlik tehditlerine karşı tarama” kısmının yanındaki tik işaretini kaldırmak. Bu iki işlem sayesinde telefonunuz sorunsuz bir şekilde programa hazır hale geliyor.

Bu iki işlemi tamamladıktan sonra sitemizde bulunan Telefon Dinleme Programı Yükleme kısmına gelerek ücretsiz deneme bölümüne giriş yapmalısınız. Ücretsiz deneme sayfasında çıkan indirme linkine tıklayarak telefon dinleme yazılımı kurulum dosyasını indirmiş oluyorsunuz. Kurulum dosyası indiği zaman dosyayı açıp karşınıza çıkan bildirimlerin hepsinde bulunan “Devam, Kabul, Sonraki” gibi seçeneklere dokunarak kurulum işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Eğer karşınıza “Yükleme Engellendi” gibi bir uyarı çıkarsa “Yine de Yükle” seçeneğine dokunarak kurulumu tamamlayabilirsiniz. Kurulum işlemi de tamamlandıktan sonra Self Spy adı ile indirilenler klasöründe bulabileceğiniz kurulum dosyasını açarak son birkaç adıma yaklaşmış oluyorsunuz. Programı açtıktan sonra sırasıyla ileri, kur ve aç seçeneklerine dokunarak programın kurulumunu tamamlamış oluyoruz. Programı kullanmak için bir kullanıcı adı gerekmektedir. E-mail adresinizi ve şifrenizi girerek yeni hesap açabilir, açtıktan sonra e-mail adresinize gelen mesajdaki aktivasyon linkine tıklayarak kullanıcının siz olduğunu doğrulayabilirsiniz. Ardından telefon dinleme programını aktif ederek e-mail’inizde gönderilen link ile programı kullanmaya başlayabilirsiniz. Tıkladığınız bu link bir gösterge panelidir. Bu panelde bulunan sekmeler sayesinde takip etmek istediğiniz kişinin telefonundaki uygulamaları istediğiniz şekilde inceleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Gördüğünüz üzere kurulumunu sadece birkaç dakika içinde sağlayabildiğiniz casus telefon yazılımı kolay indirilmesi, kurulumu ve kullanımına dahil olarak belli sürelerdeki kullanma süreleri ve uygun fiyatları ile kolayca ulaşabileceğiniz internet sitesi ve müşteri hizmetleri ile sizleri bekliyor.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!