Görülmüş Oyunlar, Görülmemiş Hizmet!

Yazımızın başlığı pek çoklarınızın dikkatini cezp etmiştir. Ancak yanlış okumadınız görülmüş, pek çok sitede mevcut olan oyunları,

Görülmüş Oyunlar, Görülmemiş Hizmet!
Görülmüş Oyunlar, Görülmemiş Hizmet! Admin
Bu içerik 369 kez okundu.

 

     Yazımızın başlığı pek çoklarınızın dikkatini cezp etmiştir. Ancak yanlış okumadınız görülmüş, pek çok sitede mevcut olan oyunları, gelişmiş bir hizmet anlayışı ile sunan bir yerli yapımı siteden söz edeceğiz sizlere. Standart bir Flash türündeki oyunu bile hız potansiyelini arttırıp, yorucu renkleri ortadan kaldırıp keyif duyulacak bir oyuna dönüştüren tamamen Türkçe bir siteden. Üstelik bu hizmetleri, sıkıcı popup reklamları ile sunmayan kaliteli bir portaldan. Kimden mi söz ediyoruz, Friv türüne ağırlık verse de, Miniclip, Y8 gibi büyük Arcade üretici firmaların oyunlarını da bünyesinde barındıran friv oyun Yukarıdaki bağlantıyı tıkladığınızda karşınıza gelen yüzlerce oyun, site bünyesinde bulunan farklı kategorilerdeki en popülerlerden derlenmiş kaliteli bir şablon. Ancak, beğeni sayıları azdan çoğa doğru gitmiyor, herkesin beğenisinin farklı olacağını düşünen site yapımcıları, rast gele bir sıralanışı esas almış durumda. Üstelik sıralanış farklı kategorilerin de rast gele dizilmesine imkan tanıyor. Böylelikle bir macera oyununun hemen altında bir zeka oyunu onun hemen yanında bir savaş oyunu konumlanabiliyor. Siz de, seçim yapmak zorunda kalmadan rast gele tıkladığınız bir oyuna başlayıp, ondan sıkıldığınızda bir diğer yenisine geçebilirsiniz.

     Son derece hızlı bir şablona sahip olan site sayesinde tıkladığınız bir oyunun ortalama açılma süresi yalnızca 2-3 saniye kadar sürüyor. Bu hıza sizin internet gücünüz de etki etse de, sitenin üzerinde barındığı sunucunun güçlü olması, sizin internet hızınızı büyük ölçüde izole ediyor.

     Sitedeki her oyunun kalitesi birbirinden yüksek olmakla birlikte, macera ve zeka tutkunları için ikisini harmanlamış bir oyun olan Ateş ve Su isimli SWF oyununu önerebiliriz. Farklı türde (Zeka ve  Macera) seçenekleri bulunan oyunun hemen her türü, tek kişilik ya da iki kişilik oynama seçenekleri ile bu sitede mevcut.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
SERAMİKSAN SEZONUN SON KARŞILAŞMASINA HAZIR
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!
Buğdayı Karalayacağımıza Sahip Çıkmalıyız!